Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

No ładnie Bieniek jeszcze nie zamówiłeś tej obudowy :cool1: ja Cię uduszę :kox:

Spokojnie.Na srode bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w ostatnie posty w watku o module kierownicy w dziale warsztat, tam przed chwila ktos podal numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny poszly :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

160zl wg Gajosa....

Wladmir chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam inne wyjście?? Masz szczęście że nie wiem jak wyglądasz hihi bo zawsze możesz ściemnić że się z nikim na montaż nie umawiałeś haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 953 512 P

Antonio sprawdz ten nr jak mozesz.

Czarna chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna czarna, jak będzie na środę to bierz a jak nie to sobie wystrugam :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 22:20_________________________________________________Kuźwa kawałek plastyku ich chyba poje...ło :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim docinalem,Zukers tez docinal u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to będzie wyglądało jakoś w miarę??[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 22:24_________________________________________________Z drugiej strony to za tą kasę wolałbym Ci np dobrą flachę kupić :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 22:25_________________________________________________I czy Ci się będzie chciało to docinać?? Bo w sumie to jest pod kierą i raczej nie będzie tego tak widać co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to będzie wyglądało jakoś w miarę??[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 22:24_________________________________________________Z drugiej strony to za tą kasę wolałbym Ci np dobrą flachę kupić :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 22:25_________________________________________________I czy Ci się będzie chciało to docinać?? Bo w sumie to jest pod kierą i raczej nie będzie tego tak widać co?

Zukersowi na spocie docinali :good: będziesz musiał się centralnie na to patrzeć żeby się wk***ić :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie tez docinałem i wyszło całkiem dobrze. Trzeba docinać powoli i co chwile pasować żeby nie wyciąć za dużo. Ogólnie to nic nie tracisz, wyciąć można zawsze, jeżeli będzie źle to kupisz obudowę, jeżeli będzie dobrze to zaoszczędzisz kasę na inne mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z zewnątrz to golas :decayed: ale może i dobrze że w oczy się tak nie rzuca bo jedno auto już mi dźwignęli Passata B5 lifta :wallbash: co prawda chciałbym cos tam w przyszłości dołożyć ale nie wiem jak się sytuacja rozwinie bo może po wakacjach sprzedam i kupię B7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze sporo rezania przed Tobą, np dokładka przód, podwójny wydech itp :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no pewnie tak ale narazie cieszę się tym co mam a na mody przyjdzie kiedyś pora :> pomału coś się tam wyreza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladimir,oficjalnie przyjmuję Cie do naszego pomorskiego grona :hi:

także nie musisz sie wkupywać,to za udzielanie sie w pomorskich,takich tu nam trzeba :),myślę,że reszta szacownego grona się zgodzi :wink4:

...rzecz jasna nie bronimy i z przyjemnością opierdzielimy kiełbaskę i browarek :naughty:............także decyzja należy do Ciebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaka miła wiadomosc na początek dnia :notworthy: dzięki chłopaki za takie podejście i bez obaw kiełbaskę opierdzielimy oczywiście jak nas śnieg nie zasypie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur śnieg spadł to zwlokłem się z wyra zimówki założyć a tu zonk, 16" mi nie chcą na nowe zaciski wejść, ET 37, 7,5" szerokie i dotykają :wallbash: a są z S4 2.2T w budzie audi 100 a tam były 320 bo sprawdzałem... muszę jakieś dystanse skołować, mogą być noname z allegro? Czy lepiej markowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...