Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Bieniek za zrezanie tempomatu :hi: ale nie powiesz obudowę sam docinałem :tongue4: tylko wiesz co trochę jednak fajera jest minimalnie przesunięta ale to się później poprawi albo sam zajrzę jak będę miał chwilę. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________Acha podeślij mi nr konta na PW to Ci kaske przeleje na prezent :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

thx za spota :>

jak zawsze było :polew: :polew: :polew:

ZuKeRs widzę zadowolony bo w końcu się browarka napił w dobrym towarzystwie a reszta niech żałuje że ich nie było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi nnie niestety zatrzymały prywatne sprawy ale niestety za tydzień będziesz musiał postawic mi 0,2 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie nie antonio ja mówiłem wszystkim że teraz przywioze wpisowe więc już po zawodach :tongue4: a jak by tego było mało teraz kilo kiełbasy będę musiał sam zjeśc bo nie miał kto grila rozpalic ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za spota :>

jak zawsze było :polew: :polew: :polew:

ZuKeRs widzę zadowolony bo w końcu się browarka napił w dobrym towarzystwie a reszta niech żałuje że ich nie było :gwizdanie:

no ja byłem,a browara nie wypiłem :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bieniek za zrezanie tempomatu :hi: ale nie powiesz obudowę sam docinałem :tongue4: tylko wiesz co trochę jednak fajera jest minimalnie przesunięta ale to się później poprawi albo sam zajrzę jak będę miał chwilę. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________Acha podeślij mi nr konta na PW to Ci kaske przeleje na prezent :naughty:

Patrz jednak w tych ciemnosciach sie pomylilem.Mam zaznaczone odpowiednie polozenie,to na nastepnym spocie sie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówisz poprawi się:) ale tempomat śmiga aż miło wczoraj trochę potestowalem tylko wydaje mi się że na tempomacie trochę więcej pali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanie orientuje sie ktos z was gdzie tam u was jest jakis duzy zoologiczny :decayed: szukam drugiego szynszyla tylko teraz chce bialego mozaike i kurna w egu nie ma a w londku cenowo razy 4 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówisz poprawi się:) ale tempomat śmiga aż miło wczoraj trochę potestowalem tylko wydaje mi się że na tempomacie trochę więcej pali??

tez mam takie wrażenie

siema mam pytanie orientuje sie ktos z was gdzie tam u was jest jakis duzy zoologiczny :decayed: szukam drugiego szynszyla tylko teraz chce bialego mozaike i kurna w egu nie ma a w londku cenowo razy 4 :wallbash:

tesco na karwinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na nodze nie osiągniesz takiej sredniej prędkości i czasu przejazdu jak na tempomacie,zawsze troszkę zwolnisz na podjazdach i takich tam,stąd ta różnica w spalaniu.

generalnie używając temp,najlepiej wyłączać go podczas podjeżdżania pod jakieś wzniesienie,bo on stara się utrzymać zadaną prędkość i wtedy właśnie rośnie spalanie.

ruda,zapisałaś się? [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 13:42_________________________________________________ze strefy śmiechu:

Jakie trzy kolory rozpoznaje mężczyzna?

Fajny, pedalski i Chu...owy.

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...