Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

wladimir cos dla ciebie :wink4:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-3-0-v6-01-04r-oslona-kierownicy-i2021703628.html

pod tempomat na 99% widac na zdjeciu glebokie wyciecie

ps: moje cęgi do cięcia zostawiłeś u olka czy masz w swojej skrzynce :naughty:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 15:02_________________________________________________

No tak jak mówisz poprawi się:) ale tempomat śmiga aż miło wczoraj trochę potestowalem tylko wydaje mi się że na tempomacie trochę więcej pali??

na bank wiecej pali na tempo - lux z jazdy cos kosztuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Zukers kurcze sorki zostawiłem je u Ola mam nadzieję ze ich nie wsyśnie :naughty: a co do osłony to mi się podoba moje pierwsze rezanie:)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 15:18_________________________________________________Hallo, ma ktoś może jakąś instrukcję albo cos w tym stylu do Vcds-a bo chciałem się pobawić i zobaczyć jakie ma możliwości a nie chcę czegoś poprzestawiać albo zepsuć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już to Antonio oglądałem ale i tak za dużo z tego nie wiem :no: no ale może na spocie siądziesz ze mną i chociaż mi pokażesz jak się poruszać po tym vcds-e[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 19:43_________________________________________________No i ja mam po angielsku menu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś Tu kompletne silniki na przekładke tzn. komplet z wiązką, sterownikiem i zaworkami np. Chyba niedługo bede potrzebował i mam opcje do kupienia 1.9 BKC tylko nie wiem czy nie lepiej jakieś awx/avf? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ogarnia nasz forumowy warsztat kolegi OLO_GDA http://az.gda.pl/

może na spocie siądziesz ze mną i chociaż mi pokażesz jak się poruszać po tym vcds-e

można i tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ogarnia nasz forumowy warsztat kolegi OLO_GDA http://az.gda.pl/

może na spocie siądziesz ze mną i chociaż mi pokażesz jak się poruszać po tym vcds-e

można i tak :wink4:

Kurde sory, ale źle się wyraziłem. Chodziło mi o załatwienie kompletnego silnika i czy miałby ktoś załatwić AVF/AWX bo chyba lepiej nić BKC? :mysli:

Silnik to sobie sam zarzuce itp To żaden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ogarnia nasz forumowy warsztat kolegi OLO_GDA http://az.gda.pl/

może na spocie siądziesz ze mną i chociaż mi pokażesz jak się poruszać po tym vcds-e

można i tak :wink4:

Kurde sory, ale źle się wyraziłem. Chodziło mi o załatwienie kompletnego silnika i czy miałby ktoś załatwić AVF/AWX bo chyba lepiej nić BKC? :mysli:

Silnik to sobie sam zarzuce itp To żaden problem :)

no nie wiem czy taki żaden problem :gwizdanie:

BTW BKC czasami nie jest poprzeczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BKC to 105 konny silnik TDI z A3 8P także na bank poprzeczny... I o mniejszym potencjale jak AWX/AVF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*BKE - 115 konny bodajże z B7[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:53_________________________________________________To lepiej awx/avf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej zdrowego AVF bo jak kupisz ze skrzynią to będziesz miał sześć biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej zdrowego AVF bo jak kupisz ze skrzynią to będziesz miał sześć biegów

To mi powiedz jaka cena za taki komplet jest dobra jakbym szukał w razie co :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej zdrowego AVF bo jak kupisz ze skrzynią to będziesz miał sześć biegów

To mi powiedz jaka cena za taki komplet jest dobra jakbym szukał w razie co :hi:

No ja bym też polecił AVF, sam mam i jest rewelka :good: auto pięknie chodzi i całkiem inna kultura pracy[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 22:03_________________________________________________Antonio ile Twój pali :naughty: to pomyślimy czy jechać Twoim czy moim :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2k można kupić tylko trzeba posiedzieć na Allegro ... (jakiś czas temu był za niecałą 2-kę - 1.8k silnik ze skrzynią z instalacją i kompem tyle że AWX) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2k można kupić tylko trzeba posiedzieć na Allegro ... (jakiś czas temu był za niecałą 2-kę - 1.8k silnik ze skrzynią z instalacją i kompem tyle że AWX) :wink4:

To już tam chyba dużej różnicy czy avf czy awx To chyba nie ma :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...