Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Mam ori 16" ET37 z Audi S4 (ale tej starej, 2.2T w budzie 100 C4), niedawno założyłem heble 320mm ale sprawdzałem na necie i tam też były fabrycznie 320mm, więc myślałem że nie ma problemu. Ale po założeniu okazuje się, że mój zacisk przylega do ramion felgi, nie ma nawet 1mm luzu. Nie wiem, może w tych starszych audi zaciski były jakieś inne. Ale nic, już ogarnąłem temat, znalazłem dystanse 10-13mm i jak je założę to mimo ET24 - 27 felga i tak będzie wystawała o 2 - 5 mm mniej niż moje letnie, także spoko maroko (wg kalkulatora ET).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ramiona są jakoś dziwnie wyprofilowane, miałem ten sam problem jak w listopadzie chciałem zalozyć stalowe 16. Okazało się że brakuje 10mm :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori 16" ET37 z Audi S4 (ale tej starej, 2.2T w budzie 100 C4), niedawno założyłem heble 320mm ale sprawdzałem na necie i tam też były fabrycznie 320mm, więc myślałem że nie ma problemu. Ale po założeniu okazuje się, że mój zacisk przylega do ramion felgi, nie ma nawet 1mm luzu. Nie wiem, może w tych starszych audi zaciski były jakieś inne. Ale nic, już ogarnąłem temat, znalazłem dystanse 10-13mm i jak je założę to mimo ET24 - 27 felga i tak będzie wystawała o 2 - 5 mm mniej niż moje letnie, także spoko maroko (wg kalkulatora ET).

A S4C4 nie ma przypadkiem tzw. tarcz "UFO" :?: rozmiar może się i zgadza ale tam hebel wygląda całkiem inaczej :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bieniek klamka zapadła przyszły graty więc jutro montujesz :tongue4: o której mam by może podjadę trochę prędzej?

Bede chyba dopiero na spocie.Musze jechac do Elblaga po IC do mojego padla.Chyba,ze ktos jutro tam bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok to będę jakoś około 19, a powiedzcie chłopy ktoś jeszcze ma zamiar jechać na zlot bo jak bym się zdecydował to ktoś mógłby się ze mną zabrać zawsze taniej wacha wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota?? :decayed:

Jak zwykle o czyms nie wiem... :P

Podobno tak masz na drugie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Alona i co wymyśliłaś z tymi lampami :cool1: przepraszam nie przedstawiłem się wladi jestem :hi:

zostawiam na razie te co mam, a przedstawisz się jutro! :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przedstawię się przedstawię :naughty:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 18:28_________________________________________________To co ktoś jeszcze jedzie na zlocik??[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 18:33_________________________________________________Bieniek a na co zachorowała Twoja furka że u Ola stoi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex gdzie ty kupujesz "flat" 70m2 i 60m gardenu za takie małe bilety ?? wioska 60km od Śledziowni czy jak ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...