Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No może masz rację ale jak będę nawalony jak szpadel to pewnie mi różnicy nie sprawi jak będę z górki po trawie na nartach zjeżdżał :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cały ośrodek nasz[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 21:26_________________________________________________mata :decayed:

akcja parkingowy

Parkingowy pierwsza klasa :polew: :polew: :polew:

:decayed:
Opublikowano

No może masz rację ale jak będę nawalony jak szpadel to pewnie mi różnicy nie sprawi jak będę z górki po trawie na nartach zjeżdżał :polew:

Jeden Małysza kiedyś wyczyniał :decayed:

Parkingowy pierwsza klasa :polew: :polew: :polew:

:decayed:

I do tego skromny :decayed:
Opublikowano

I jak się skończyło? :naughty:

Opublikowano

Zepsutym nosem :decayed:

Opublikowano

Haha no to nieźle więc chyba odpuszczę te narty :tongue4:

Opublikowano

no co ty,bierz narty,nawet cie zepchniemy ze stoku.......................albo skały,wiesz koledzy z forum-najlepsi :przebiegly:

Opublikowano

No właśnie tego się obawiam-kolegów z forum :decayed: zdecydowanie wole jednak koleżanki :naughty:

Opublikowano

powiedział ten co umawia się na wjazd z dwoma kolegami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spokojnie nie znasz jeszcze moich możliwości :cool1: Ty lepiej kobite zostaw w domu bo ze mną nie zginiesz hihi[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 22:39_________________________________________________Nie bierz tego do siebie żartowałem :tongue4:

Opublikowano

spoko spoko,luzik :)

Opublikowano

No dzisiaj przetestowałem tempomat na śniegu :naughty: i jest tak jak mówisz Tomeks jak auto wpada w poślizg kontrolowany tempomat się wyłącza :good:

Opublikowano

u mnie biało :kox: ale pewnie nie na długo bo chyba przymrozek puszcza

Opublikowano

u mnie biało :kox: ale pewnie nie na długo bo chyba przymrozek puszcza

u mnie tez biało, mam nadzieję, że trochę potrzyma! :kox:

Opublikowano

No ja już narty wyciągałem ale chyba tak jak mówicie będzie lipa bo temperatura dodatnia :wallbash:

Opublikowano

a ja dzisiaj o 7 na w zasadzie białej obwodnicy ścigałem sie z cayenem,ponad 150km/h i odpuścił :decayed:

Opublikowano

Właśnie przed chwilą bawiłem się trochę vcds-em i zrobiłem test nie wiem czy to po ostatnim rezaniu z Bienkiem tempomatu ale wyskoczyły jakieś błędy :confused4: czy ktoś może mi to przetłumaczyć :mysli:

http://fotofotki.pl/pliki_img/rkfjrut4si464xwlz6it.jpg

Opublikowano

Właśnie przed chwilą bawiłem się trochę vcds-em i zrobiłem test nie wiem czy to po ostatnim rezaniu z Bienkiem tempomatu ale wyskoczyły jakieś błędy :confused4: czy ktoś może mi to przetłumaczyć :mysli:

http://fotofotki.pl/pliki_img/rkfjrut4si464xwlz6it.jpg

zrób taka procedurę:

1. Shifter: PARK --- Parking brake: OFF --- Engine: OFF.

2. Engine: START

3. Parking brake: ON

4. Brake pedal: PUMP TWICE (full press and release)

5. Parking brake: OFF

6. Brake pedal: ON (full down).

7. Parking brake: PUMP TWICE (pull and release, while holding brake pedal).

8. Brake pedal: OFF

9. Parking brake: ON

10. Brake pedal: PUMP TWICE

Opublikowano

Tomeks powiedz mi tylko gdzie to mam zrobić, bo jeszcze jestem zielony w vcds-e i poruszam sie po nim intuicyjnie :embarrassed:

Opublikowano

to robisz w aucie,musisz wsiąść i operować hamulcem i ręcznym według schematu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.