Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i dobrze czym więcej tym będzie weselej :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dzięki nie ma to jak fachowa pomoc :gwizdanie:

prawda jest taka,że wpuściłeś Bieńka do auta,teraz coś się spiierdooli,nie wiem co,mi łożysko,Tobie może coś innego,nie wiadomo,ale pewne że się spierdooli :cool1:

Potwierdzam mi jak wsiadł na chwilę w Jarosławcu to na drugi dzień musiałem przegub wymienić .... :cool1:

Opublikowano

Panowie weźcie mnie nie straszcie hahah

Opublikowano

Panowie weźcie mnie nie straszcie hahah

Przykro nam, sama prawda :gwizdanie:
Opublikowano

Łepski a jak tam poszło rezanie passata :decayed: daliście radę?

Opublikowano

Ciekawe czy jutro normalnie auto Ci odpali...

Opublikowano

Dzisiaj palił git to chyba jutro też odpali :tongue4: piątek trzynastego już minął :gwizdanie:

Opublikowano

Postawiłeś,go gdzieś na górce :naughty:

Opublikowano

GILI jak tam rezanie GOFRA idzie ?? :naughty:

Opublikowano

antoni,alv też tak hodujecie świnie? :decayed:

eko_bio_017.jpg

GILI jak tam rezanie GOFRA idzie ?? :naughty:

nie idzie...,bo cały czas jeździ :decayed:

nima czym..bus sprzedany,Audik padł i nie ma koncepcji co dalej.. :cool1:

Opublikowano

Ja świń nie hoduję ale antonia widzę na zdjęciu... :decayed::kox: Żart ofkors... :decayed:

Opublikowano

antonio ładuje,a obok stoi jego rower.. :decayed:

eko_bio_013.jpg

Opublikowano

Niezła loża szyderców poczekajcie żeby was to nie spotkało :polew:

Opublikowano

Niezła loża szyderców poczekajcie żeby was to nie spotkało :polew:

nie opowiadaj,tylko jedź zobacz czy w Chałupach się przelewa..

Opublikowano

Ty nic nie mów byłem w porcie to woda prawie wlewa się do portu :blink: jak by tak piździel przyszedł to zaleje nas i nie pojadę na zlot :(

Opublikowano

Ty nic nie mów byłem w porcie to woda prawie wlewa się do portu :blink: jak by tak piździel przyszedł to zaleje nas i nie pojadę na zlot :(

nie dygaj nie zaleje..

Byłem w wojsku na Helu,to na jesieni tak wiało,że pociąg nie mógł przejechać,bo się woda przelała na tory i się ogólnie nic nie stało. :)

Opublikowano

Haha no spoko ja tylko podkręcam napięcie :decayed: kiedyś się woda przelewała teraz już mają umocnione nabrzeża wiec nie ma strachu :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:39_________________________________________________A Ty Gili żyjesz?? Zadałem pytanie od nośnie koszulki i co? Ładnie szanujesz klubowiczów :thumbdown:

Opublikowano

spoko wziąłem w trasę druty i nici i w wolnych chwilach szydełkuję dla Ciebie szalik,..bo koszulek niestety już dawno niema :wink4:

Opublikowano

Gili z koszulek to ma zrobiony cały komplet pościeli do Volvasa na dwa koja oczywiście pokrowce i obicie tylnej tapicerki w kabinie więc nie zawracaj mu d*py bzdurami .... :decayed:

Opublikowano

Wystarczyło napisać...że nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.