Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek, ale normalnie dostałes potem wszystko z UC bez szemrania ?

tak,napisalem oswiadczenia i dostalem papier.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No prosze, to w takim razie...

pre_pl uzupełnij profil :tongue4:

, a z tym celnym to coś bajerzycie albo na dniach się zmieniło. Trzy tygodnie temu, przed długim weekendem, cliliśmy golfa i wszystko w ciągu jednego dnia. Skarbówka na drugi dzień była do odbioru.

Opublikowano

Przemas a masz już założony ALARM ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mateusz, to podobno właśnie od niedawna tak się dzieje. Świrują celnicy nie wiadomo w jakim celu (wykazać się jakoś chcą ?), trudno...

profil mam gites :kox:

Opublikowano

Przemas a masz już założony ALARM ?? :naughty:

Łukasz a to tylko na smarkaczy działa...

Opublikowano

dziewczyny spotykamy się jakoś w następnym tygodniu ?? (w ten weekend nie dam rady ale w następny bardzo chętnie) :decayed:

WOW teraz zauważyłem że mamy mały jubileusz - 100 STRON :decayed::drunk::dance: :beer1: :rotfl1: :tonguemad::banan::boobs:

Opublikowano

no to może dzisiaj bo dziś się wybieram do 3M :decayed: jak reszta bandy się na to zapatruje ??

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj może być, tomeks32 może byś wpadł ? :evil: Namówiłbym alvaro, żeby przywiózł coś dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

niby co ? marchewki czy buraki ? :polew: bo jak rzecz o której myślę to bez flachy się nie obejdzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

mniej więcej to, o czym myślisz :)

Ino niech się odezwie sam zainteresowany, a i furacza jego byśmy obczaili

A mydlo gdzie się podziewa ? :cool:

Opublikowano

do której pracujecie ? bo ja standardowo robię wycieczkę do ASO u Gajosa więc spot musiał by być gdzieś tak ~ 6 PM co wy na to ? a Pakistańczyk :decayed: wyślij mi jeszcze raz to co mi wysłałeś ostatnio na kom bo usunąłem a dziś bym załatwił ten temat :wink4:

Opublikowano
  • Autor

6 wydaje się git, zaraz wysyłam sms z tym co mam wysłać :evil:

Opublikowano

do Mydła i Mate'a się puści eSa i będzie git :wink4: to co 18 pod ASO w Sopocie ? [br]Dopisany: 28 Maj 2008, 10:48 _________________________________________________do pana od grafitowego B7 kombi :decayed: - DOSZŁO :decayed: tylko wg mnie wychodzi z tego że to jest Audi 80 sedan przerabiane przez Turków na B7 Avant :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
tylko wg mnie wychodzi z tego że to jest Audi 80 sedan przerabiane przez Turków na B7 Avant

uffffff, to dobrze... bo kumpel juz myślał, że to przeróba z Fiata Sieny....

Ale skoro dawca to też audi, to jest git ! :hi:

Opublikowano

pre_pl

Ale skoro dawca to też audi, to jest git ! hi

:polew: :polew:

Opublikowano

dobra to zmieniam tytuł wątku :gwizdanie:

Opublikowano

wpadne bardzo chetnie :rolleyes:,oczywiscie z flaszeczka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.