Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dziewczyny ja nie dam rady bo kończe robote o 19 także troche kibel. No chyba że późniejsza godzina wchodzi w gre to bardzo chętnie.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

chętnie się pokaże dziś na spocie... :)

Opublikowano

Ja też niewiem czy zdąże ale spróbuje :>

Opublikowano
  • Autor

bedziesz mateo ;) dasz radę :D

Opublikowano

dzięki wszystkim za obecność :th: ach te B7... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nie :)

aaa. no i nie zapominaj o tych mniejszych "ałdicach" :D

zauważ, że tak jak pisałem wcześniej, wyemigrowałem z Pakistanu :gwizdanie:

ACHA !! Ważny komunikat : Nie będziemy tolerować spóźnialskich !! :angry:

Tomek, to nie do Ciebie ;)

Opublikowano

WOW bez kitu pre "oczadział" :polew: a w zasadzie to :hi: hyhy już TY Przemas wiesz o co chodzi no nie ?? :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja tam nie wiem o co chodzi :tongue4:

Opublikowano

ALV+ :hi:=CLK :polew:

Opublikowano
  • Autor

ALV+ :hi:=CLK :polew:

hihihihi :>

heehehhe :decayed:

Opublikowano

jak nie,przyjechalem ostatni :embarrassed:

ale na usprawiedliwienie-szukalem herbatki dla alvaro

Opublikowano
  • Autor

jak nie,przyjechalem ostatni :embarrassed:

ale na usprawiedliwienie-szukalem herbatki dla alvaro

ale była taka oferma przed tobą jeszcze :D I do niej "piję"

Łon już wie :)[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 00:06 _________________________________________________aa, z tym spóźnieniem to o mnie chodzi ;)

Opublikowano

O mnie chodzi???

Opublikowano
  • Autor

O mnie chodzi???

gdzie ! dzisiaj rano mi się przypomniało, że faktycznie jeszcze Ty przed Tomkiem przyjechałes.

Ale od początku mówiłeś, że na 18 to nie dasz rady.

O MNIE CHODZIŁO :) To ja ta oferma ;)

Opublikowano

O MNIE CHODZIŁO :) To ja ta oferma

Może auto za słabe :mysli:

Opublikowano
  • Autor

O MNIE CHODZIŁO :) To ja ta oferma

Może auto za słabe :mysli:

tego nie rozważałem, generalnie "dobrze idzie" ;)

Ale najwyraźniej będzie trzeba zmienić "malucha" na mocniejsze cuś

:decayed:

:wink4:[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 15:23 _________________________________________________no i ?

;)

Opublikowano

Panowie,

gdzie mógłbym zmienić język ori zestawu glosnomówiącego (bluetooth)? Nie chce mi się uczyć języka niemieckiego... wolę bardziej przyjazny angielski :wink4:

Nie mam jeszcze swojego Vag'a więc stąd pytanko.

Opublikowano
  • Autor

Panowie,

gdzie mógłbym zmienić język ori zestawu glosnomówiącego (bluetooth)? Nie chce mi się uczyć języka niemieckiego... wolę bardziej przyjazny angielski :wink4:

Nie mam jeszcze swojego Vag'a więc stąd pytanko.

generalnie na każdym naszym spotkaniu... jak ktoś przywiezie kabel

Opublikowano

to kiedy następny spot? i wcale nie chodzi mi o kogoś z vag'iem żeby zmienić ten nieszczęsny język :tongue4:

Sporo forumowiczów jest z Trójmiasta jednak jakoś cicho w tym wątku :confused4: (szczególnie patrząc na inne regiony)

Opublikowano
  • Autor

oj cicho cicho :)

Po prostu nie ględzimy tyle w dziale spotowym :)

Do mnie niedługo dotrze nowy kabelek, więc będzie można podziałać - a co chcesz zmienić ? Jezyk na FISie tylko ?

No i spotkać się można będzie, ja już mam twardy dowód do odebrania :gwizdanie:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.