Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bieniek patrząc po zdjęciach to te nasze LZ9W trochę się różnią.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No wlasnie o tym mowilem.

Opublikowano
No sesyjka fajnie wyszła tylko zabrakło mojej srebrnej strzały bo tak jakoś czarno wszędzie na tych fotkach:naughty:

Pyrtol się :kox: Ja mam białe łilsy i granatowy lakier :decayed:

Opublikowano

jakbyby lotka Ci nie pasowała kolorem to mogę odkupić:slina:

Opublikowano
No sesyjka fajnie wyszła tylko zabrakło mojej srebrnej strzały bo tak jakoś czarno wszędzie na tych fotkach:naughty:

Pyrtol się :kox: Ja mam białe łilsy i granatowy lakier :decayed:

Nono ale jakoś tego na fotkach nie widać:jezyk:
Opublikowano

Tomeks klisze prześwietlił :polew:

Opublikowano

to przez te twoje białe alusy:decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota:hi:następny też matarnia? Tomeks gwint zakłada więc do Ola już nie będzie jeździł :grin::grin::grin:

Opublikowano

ale ja zakładam gwint żeby podnieść auto:grin:

Opublikowano
ale ja zakładam gwint żeby podnieść auto:grin:
Hehe a co Jeepa będziesz sobie robił:polew:
Opublikowano

włodi,to jest klub audi,więc nie jeepa,allroada:cygaro:

Opublikowano
włodi,to jest klub audi,więc nie jeepa,allroada:cygaro:
No dobra już ta godzina że nie kontaktuje:grin: ale jak allroada to błotniki też musisz poszerzyć:wink:
Opublikowano

Bieniek poszerzy przed polerką :decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

ee Pany ale jak planujecie jakas sesje to nie z dnia na dzien, czeba wczesniej poinformowac bo nie wszyscy zagladaju tu codziennie

Opublikowano
ee Pany ale jak planujecie jakas sesje to nie z dnia na dzien, czeba wczesniej poinformowac bo nie wszyscy zagladaju tu codziennie

Poprawimy w ladniejszym miejscu i z wieksza iloscia aut.

Moze w srode?

Tylko jaka miejscowka?

Opublikowano
ee Pany ale jak planujecie jakas sesje to nie z dnia na dzien, czeba wczesniej poinformowac bo nie wszyscy zagladaju tu codziennie

Poprawimy w ladniejszym miejscu i z wieksza iloscia aut.

Moze w srode?

Tylko jaka miejscowka?

o proszę a właśnie knuję żeby przyjechać - ale zobaczymy żeby znowu coś nie wypadło :wink:

Opublikowano

mi środa pasuje, fajnie jakbny była jakas b7 i b8, Moglibyśmy postawić 4 modele obok siebie

Opublikowano

B7 bedzie,gozej z B8

ale zawsze możemy oklepać błotniki dziadka i A5 podejdzie pod B8:naughty:,zabierzcie na wszelki wypadek jakieś młoty 5-10kg,gdyby jednak dziadek sie pojawił:naughty::whistling:

Opublikowano
B7 bedzie,gozej z B8

ale zawsze możemy oklepać błotniki dziadka i A5 podejdzie pod B8:naughty:,zabierzcie na wszelki wypadek jakieś młoty 5-10kg,gdyby jednak dziadek sie pojawił:naughty::whistling:

:shock3:

---------- Post dopisany 23-07-2012 at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2012 at 13:30 ----------

...a będzie kto w tą środę ? żebym nie jechał sobie postać sam :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.