Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My nie lubimy Torunia tak jak Toruń nie lubi Bydgoszczy... :whistling::decayed::wink::kox::polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

caly czas mamy wspolne spoty z chlopakami z bdg i okolic i nie ma zadnego problemu:wink: moze innym razem uda mi sie trafic na jakiegos spota, pozdrawiam

Opublikowano

To był żart:kox:

Opublikowano

wiem :decayed:

Opublikowano
Pany będzie może ktoś śmigał w stronę Poznania w najbliższym czasie potrzebuję dostarczyć tam dokładkę:whistling:

tak,w poniedziałek.

Opublikowano
Pany będzie może ktoś śmigał w stronę Poznania w najbliższym czasie potrzebuję dostarczyć tam dokładkę:whistling:

tak,w poniedziałek.

Gili a gdzie musiałbym Ci go przywieść?
Opublikowano
Pany będzie może ktoś śmigał w stronę Poznania w najbliższym czasie potrzebuję dostarczyć tam dokładkę:whistling:

tak,w poniedziałek.

Gili a gdzie musiałbym Ci go przywieść?

Gdybyś zadzwonił w piątek,to do Gdyni na chrzanowskiego,teraz,to nie wiem jak,bo ruszam z domu do Obornik,potem mam załadunek w poznańskich rejonach i dalej na Danię,ale zadzwoń w poniedziałek może, coś załatwimy.

Opublikowano

Musiałbym wiedzieć prędzej bo do pracy jadę może gdzieś do Olka albo w niedzielę bym podjechał gdzieś bliżej Ciebie...

Opublikowano

Po prostu,dowiem się kto w tygodniu będzie jechał przez Poznań z Gdyni,tylko podjedziesz z tym na zerówkę lub chrzanowskiego. Najlepiej jednak w piątek,bo wtedy wielu się ładuje w 3M.

Mnie pasuje akurat teraz,bo przeważnie idę na Kołbaskowo.

Opublikowano
Po prostu,dowiem się kto w tygodniu będzie jechał przez Poznań z Gdyni,tylko podjedziesz z tym na zerówkę lub chrzanowskiego. Najlepiej jednak w piątek,bo wtedy wielu się ładuje w 3M.

Mnie pasuje akurat teraz,bo przeważnie idę na Kołbaskowo.

No oki tylko że będę miał kase do odebrania za tą dokładkę:naughty: kolesiowi zwracam i ma oddać kaske więc żeby był jakiś koleś ogarnięty co będzie jechał:wink:
Opublikowano

Najwyżej wtopisz parę złotych :decayed:

dokładnie,to idzie do samego Poznania?

Opublikowano
Najwyżej wtopisz parę złotych :decayed:

dokładnie,to idzie do samego Poznania?

No do Poznania na Międzychodzką i tam muszę zadzwonić do kolesia i się ugadać żeby podjechał może np. po tą dokładkę tak żeby od Was kto będzie jechał nie musiał wjeżdżać do samego Poznania...

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Ktoś jutro biegnie w Gdyni???

Opublikowano

Waldi jakby nie wyszło z gilim to ja będę leciał w tamte rejony w pierwszy weekend grudnia no chyba ze mi w aso skrzynie zje.ią :whistling:

Opublikowano
Waldi jakby nie wyszło z gilim to ja będę leciał w tamte rejony w pierwszy weekend grudnia no chyba ze mi w aso skrzynie zje.ią :whistling:
Oki dzięki dziadek coś pomyślimy:naughty:

---------- Post dopisany 14-11-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 20:24 ----------

Ktoś dzisiaj będzie czy ogarniacie meczyk?

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

A ma ktoś bilety załatwić?

Opublikowano

Ja jeden mam :kox::kox::kox:

Opublikowano

Panowie, jest może ktoś kto Bywa w Krakowie troche większym autem?

zakupiłem sufit do mojej Panny ale boje wysyłać go Kurierem... na dzień dzisiejszy sufit lezy u znajomego więc nie musi to być ani dziś ani jutro

Opublikowano

Witam panowie, mam pytanie i zarazem goraca prosbe.

Zna moze ktos ta eSke

Oferta - Audi S4 - Mam na sprzedaz Audi S4 b5, wersja po lifcie. Auto w bdb stanie, kompletne (zaslepka spryskiwacza juz jest na miejscu). Samochod zareje

Badz mogl by podjechac z vagiem zrobic pelne logi tego auta. Postaram sie jakos odwdzieczyc jakas flaszeczka :wink:

Opublikowano

1.8 Big Turbo Gruz wystrojony,

na chwilę obecną 312KM i 380Nm, a i tak trzeba było koksu zabrać bo sprzęgło jęczało :naughty:

Opublikowano

kto stroił?

Opublikowano

Konwersja na jednomas :question::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.