Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom w sobote jest GSMP w Sopocie wiec chyba tak juz po wyscigach czyli po 17:30 :naughty:

a nie moge opuscic imprezy bo bedzie tam startowalo auto budowane przezemnie i znajomego :wink4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

może będę :decayed:

no pucuj się, pucuj.... :guma:

Opublikowano

Zależy od pogody :przebiegly:, ustaliliście jakieś miejsce?

Opublikowano
  • Autor

Zależy od pogody :przebiegly:, ustaliliście jakieś miejsce?

nooo, w końcu wrócił :guma:

miejsce, może Gajos - coby ekipa gdańska nie musiała jeździć "zbyt daleko od miasta" :polew:

Opublikowano

Wróciłem, wróciłem ale niestety jak będzie słoneczko w weekend świecić to zabieram rodzinkę "na kemping", obiecałem !

Opublikowano
  • Autor

Wróciłem, wróciłem ale niestety jak będzie słoneczko w weekend świecić to zabieram rodzinkę "na kemping", obiecałem !

acha, czyli ma albo padać albo wiać ? Spoko, da się załatwić :naughty:

Opublikowano

acha, czyli ma albo padać albo wiać ?

Dokładnie!, wtedy siedze w domu.

Opublikowano

mateogda

Dokładnie!, wtedy siedze w domu.

hyhy wzorowy mąż i ojciec :polew:

Mydło co do tej blondi z czerwonego RSa to potwierdzam :sex::decayed:

Opublikowano

Mydło co do tej blondi z czerwonego RSa to potwierdzam :sex::decayed:

tak,tak,juz was znam :chytry:,byscie ja odepchneli w bloto,wsiedli do RS-a i tyle by was widziano :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Mydło co do tej blondi z czerwonego RSa to potwierdzam :sex::decayed:

świnia :lol1:

;)

Opublikowano

Mydło co do tej blondi z czerwonego RSa to potwierdzam :sex::decayed:

świnia :lol1:

;)

wlasnie swinie :kwasny:,w tym RS-ie to byl Przemek

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kocky ! Masz naklejki ??? :slina:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 18:09 _________________________________________________

jakby co to ja mam klej !! :kox:

Opublikowano

Kocky ! Masz naklejki ??? :slina:

Jeszcze nie mam :( czekam

kalendarzyki od Prezesa szły prawie 2 tygodnie :shocked:

mam nadzieję, że tym razem będzie szybciej

Opublikowano
  • Autor

yhm... muszę w końcu jakąś "biżuterię" klubową na auto zarzucić... :przebiegly: Bo mnie z klubu wywalą :rolleyes: hyhyhy

Opublikowano

muszę w końcu jakąś "biżuterię" klubową na auto zarzucić...

Ja muszę znaleźć chwilę czasu i "firmowe" ramki założyć

Paczka z naklejkami w poniedziałek została wysłana, więc jest jeszcze szansa, że do soboty dojdą :)

Opublikowano
  • Autor
Ja muszę znaleźć chwilę czasu i "firmowe" ramki założyć

wstyd się przyznać, ale ja jeszcze nawet "ramków" firmowych nie założyłem :piroman:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 18:29 _________________________________________________

uwaga dziewczyny, ważny komunikat:

http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_foliowa_zapisy_na_ii_ture_naklejek-t35594.0.html;msg427468#msg427468

Opublikowano

zamowilem 10szt

Opublikowano

O której jutro się spotykamy?

Miejsce to pod salonem Gajosa Przemek zaproponował:)

Opublikowano

18?

Opublikowano

18?

Dla mnie może być... i 18 i inna także :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.