Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

a ja może jutro nowy felunek zanabędę... :gwizdanie:

no to Przemas lans musi być :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18ki, ale nie od RS6, te to niedługo pół forum będzie miało

Ori i jeszcze nikt nie ma takich u nas :cool1:

Łatwo zgadnąć, bo mówiłem w jakim kierunku bryka będzie robiona :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na Mobile była ciekawie uszkodzona B8 za niecałe 18 tys EURO :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... jak jest dobrze skręcony to "d.upa blada"...

U Ciebie chyba można odczytać przebieg z ECU, sprawdzimy kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"naszym" VAGiem 7 w B5 po 2. lifcie owszem ale Twojąnie wiem czy da radę :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja niestety zbyłem swoją A4 :confused4: Z żalem ogromnym ale przy nawale pracy nie miałem czasu ani nią jeździć ani zadbać należycie. Stała sobie bidulka a tak, mam nadzieję że nabywca a raczej nabywczyni z Gdańska będzie z niej zadowolona i może się z czasem tu na forum pojawi :wink4: Jak też forum trochę zaniedbałem ale w końcu zaległości kiedyś nadrobię :)

Ja tymczasem być może jutro będę miał już coś nowego o ile się okaże auto takim jak ma być ;) Na razie bez szczegółów (żeby nie zapeszyć) ale będę potrzebował małej pomocy gdynian którzy autka swoje sprowadzali z niemcowni.

1. Będę potrzebował namiarów na tłumacza przysięgłego, jeśli ktoś dysponuje danymi to byłbym wdzięczny za info.

2. Gdzie się mieści dokładnie Urząd Celny w Gdyni gdzie będę mógł załatwić akcyzę itd.?

3. Czy udając się do celników trzeba mieć już badania techniczne auta zrobione? I jak długo trwa załatwianie spraw celnych?

4. Jak wyglądają formalności w skarbówce? Podobno dosyć długo trwają?

Moja poczciwa A4 była również z Niemiec ściągnięta ale celne sprawy załatwiał znajomy który auto ściągnął a w skarbówce miałem znajomą która w jeden dzień mi papier załatwiła ;)

Jak będę ją już miał to wrzucę fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urząd Celny mieści się tu:

http://mapy.google.pl/?ie=UTF8&ll=54.551919,18.450508&spn=0.008886,0.019312&z=16

uclf0.th.png

Musisz koniecznie mieć badania techniczne przed UC. Jeśli nie będą robić kłopotów z ceną auta i akcyzą, to możesz się wyrobić tego samego dnia.

Ja od razu lecę do US (lub następnego dnia). Nigdy nie potrzebowałem papierów z UC w US.

WAŻNE : Zanim pójdziesz do UC musisz mieć zrobioną opłatę 17zł (w Urzędzie Miasta na przykład)

Można zrobić tę opłatę w kasie UC, ale czekasz na otwarcie , więc strata czasu... Zresztą tam 90% ludzi tak robi, więc bez sensu.

Lepiej przyjść z kwitkiem dokonanej opłaty 17zł, wtedy wchodzisz prawie jako pierwszy.

No i pamiętaj, że tam kolejka ustawia się już bardzo wcześnie ! ;)

W US zawsze trwało krótko w moim przypadku, ostatnio zaniosłem papiery we wtorek (lub środę) i odebrałem w piątek :)

Jak zarejestrujesz auto to musisz tego samego dnia opłacić OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlumacza przysieglego niemieckiego masz na Pustkach Rydzowa 3/3 tel.058 664 49 10

ja w US czekalem tydzien ale podobno jak sie ladnie poprosi :wink4: panie w pokoju gdzuie sie sklada deklaracje to mozna miec na 2 dzien

oplata 17 zeta mozna zaplacic w skarbowce ale podobno potrafia robic problemy

UC jest na Handlowej 29 dla scislosci (teren Hartwig) ale wjezdza sie tam tak jak narysowal przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info ;) Jak będę ją miał to od razu pojadę zrobić badania i może jeszcze się uda załatwić tłumacza żeby jak najszybciej US załatwić.

Pre_pl a od której w ogóle otwierają Izbę Celną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...