Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

i pamietaj ze celnicy w gdyni to parówy,nie sluchaj ich bo pier**la glupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

tyle, że teraz to mogą pierd.olić co tylko chcą :confused4:

No właśnie :confused4: Ale zobaczymy, podobno jeśli cena nie jest niższa o więcej niż 25% od ich ceny wg eurotaxu to nie powinno być problemu. Tylko czasem te ceny są urwane z kosmosu i nic nie da się pogadać... Zobaczymy, na razie najważniejsze to kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wlasnie pisze tobie zebys ich nie sluchal :wallbash:,

mi tez pieprzyli ze jak cena bedzie mniejsza niz 75% ceny z eurotaxu to wysla papiery do ministerstwa srodowiska z zapytaniem czy mozna to zarejestrowac bo wedlug UC to zlom,okazalo sie ze niema takiego przepisu i to tylko pieprzenie parówy celnika.

za granica od kogo kupowales? brales fakture?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas czyżbyś udostępniał auto żonie ?? :naughty:

nie ma mnie w kraju teraz, to se myka łobydwoma pewno :D

Ty mi lepiej napisz, gdzie paździocha widziałeś :evil:

Zresztą niech jeździ, co ma akumulator stać, żebym potem miał problem ? :cool1: hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą chwalę się moim nabytkiem ;) Niestety nie jest to A4 ale jak na razie po kilku dniach jazdy jestem wniebowzięty tym jak to auto jeździ i co potrafi, i jakie wyposażenie posiada. Poniżej link do posta z fotkami:

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_moj_nowy_nabytek_mazda_6_sportwagon-t40357.0.html

Od razu chciałbym podziękować za podpowiedzi co i jak załatwiać. Co prawda jeszcze nie wszystko mam z głowy ale już została tylko rejestracja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratulacje... i więcej nic nie napiszę :tongue4: To mam nadzieję BOSE i skóry ma ? Bo to taki standard w Mazdzie :)

Pilnuj tej mazdy dobrze.... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratulacje... i więcej nic nie napiszę :tongue4: To mam nadzieję BOSE i skóry ma ? Bo to taki standard w Mazdzie :)

Pilnuj tej mazdy dobrze.... :confused4:

Czyżby towar chodliwy? Jak się dowiadywałem w ubezpieczalni to znacznie mniej narażony niż auta z grupy VW. Skór nie ma, ale właśnie skór nie chciałem, jakoś nie lubię ;) Oczywiście oprócz kierownicy skórzanej, bo to oczywiście jak najbardziej :) BOSE jest i jeszcze trochę innych gadżetów. Za te pieniądze A4 byłaby znacznie starsza i nie tak wyposażona więc jednak się zdecydowałem na 6. Czas pokaże czy była to trafna decyzja. Po przesiadce z 10 letniej A4 różnica jest kolosalna, chociaż bym zgrzeszył gdybym złe słowo na moją wspaniałą czwóreczkę powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu robimy jakiegoś spota czy nie??? Bo widze że się zabieracie do tego jak ''pies do jeża" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piatek 18 gajos :cool1:

Nareszczie coś konkretnego. Przy okazji się obgada sprawe zlotu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...