Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no znam ja,pare razy sie spotkaliśmy,a co? znasz?
Przecież mi ostatnio o niej opowiadałeś:decayed:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

czesc byku

a wiesz jak w pracy to mnie nie ma 5 tyg

a jak w kraju to teraz mam zawrot glowy z synkiem i nowym domkiem

na malego browarka moze dzis wpadniesz ?

---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

no wlasnie a gdzie dzis woogole?

Kurcze dzisiaj nie dam rady ale napewno się jeszcze napijemy:drinks:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aż żal patrzeć jak temat umiera.

Wysyłane

za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Juz dawno umarl :thumbdown:

Opublikowano
Juz dawno umarl :thumbdown:
Ja jak bym miał tak blisko jak Wy to napewno co tydzień bym śmigał na spota:kwasny:
Opublikowano

no niestety,sam tego nie pociągne:polew:

Opublikowano
Juz dawno umarl :thumbdown:
Ja jak bym miał tak blisko jak Wy to napewno co tydzień bym śmigał na spota:kwasny:

Sugerujesz, że to nasza wina.

Wysłane z telefonu...

Opublikowano
Juz dawno umarl :thumbdown:
Ja jak bym miał tak blisko jak Wy to napewno co tydzień bym śmigał na spota:kwasny:
Śmigam co tydzien, ale co z tego jak sa 2-3 osoby i Olo:grin:

No dobra ostatnio nie co tydzien :polew:

Opublikowano
Juz dawno umarl :thumbdown:
Ja jak bym miał tak blisko jak Wy to napewno co tydzień bym śmigał na spota:kwasny:
Śmigam co tydzien, ale co z tego jak sa 2-3 osoby i Olo:grin:

No dobra ostatnio nie co tydzien :polew:

Nie no Łepski ja nie mówię że to akurat o Tobie, ogólnie ale masz rację coraz mniej narodu się robi:thumbdown:
Opublikowano

Panu to samo jest wszędzie jestem teraz w Poznaniu, rzucilem temat już dwa tymi temu żeby coś zorganizować - to są chętne 3 osoby . U nas w elblagu tylko ja i jeden gość ma chęci ... Więc nie jesteście sami :whistling:

Opublikowano

Witam. Czy na terenie trójmiasta można dostać akumulatory firmy moll?

Opublikowano

Jest jak jest niema co beczeć.

Może jakiś kulig w okolicach świąt ?? :wink:

Opublikowano
Jest jak jest niema co beczeć.

Może jakiś kulig w okolicach świąt ?? :wink:

Ooo widzisz jeden przynajmniej o Nas myśli:wink: coś można by było zorganizować:naughty:
Opublikowano

koniecznie:naughty:

Opublikowano

Tam gdzie ostatnio,chyba będzie ciężko,bo latem,Franek miał poważny pożar,ale się rozglądniemy :wink:

Opublikowano

to nie mogłeś go podpalić po zimie,ty jesteś raptus:kwasny:

Opublikowano

mnie nie było w okolicy. :decayed:

Podjadę zobaczyć i pogadać może nie jest źle.

Opublikowano

ale chudy był:polew:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

nie szuka nikt z was stali na oponie zimowej goodyear 205/55R16 6mm?

Opublikowano

a duzo za te kola?? w sumie potrzebuje same opony ale moze i w calosci bym przygarnal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.