Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kiedy chcesz jechać?na ten urlop?

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

prawdopodobnie będę miał jedna chatkę wolna w przyszłym miesiącu ale w Gdańsku na przymorzu Bardzo ładna nowa kawalerów jak będziesz zainteresowany wyśle floty na meil jak cos

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany wyczyscilo mi telefon i nie mam do Was numerow....

A i ma ktos namiar na Rdzewka?

Potrzebuje na szybko.

Opublikowano

jak cos bedziemy chcieli,sami sie odezwiemy:decayed:

Opublikowano
jak cos bedziemy chcieli,sami sie odezwiemy:decayed:
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Panowie, ma ktoś namiary do dobrego magika od automatów? 80tka mi się ze...popsuła :wink:

Opublikowano

AZ

Opublikowano
Panowie, ma ktoś namiary do dobrego magika od automatów? 80tka mi się ze...popsuła :wink:
Na Oksywiu robią automaty co prawda Merce ale może by podłubali:wink:
Opublikowano

Masz jakis numer, www, alboco?:decayed:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Tomeks za AZ Ci bardzo podziekuje, jak narazie po wizycie mam do nasmarowania ładną historie na "nie polecam"

a tak pozatym oni nie robią automatów.:wink:

Opublikowano

moze nie chcą,Olo ma automaty w małym palcu:wink: ,ale skoro masz jakieś złe doświadczenia,to nie będe namawiał.

Opublikowano

No to że nie chcą mnie raczej mało boli :grin: może nawet i dobrze.

Raczej tam już nie zawitam.

Dzięki wladi za namiary :wink:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
Panowie, ma ktoś namiary do dobrego magika od automatów? 80tka mi się ze...popsuła :wink:

ja robiłam w Miszewku u Ignatiuka, sam Olo powiedział, że są najlepsi na Pomorzu.

AutoMAT Naprawa Automatycznych Skrzyń Biegów Gdańsk Automat Gdańsk

Pozdro

Opublikowano

Witam, czy jutro spocik macie może? Od piątku przebywam w Gdańsku i może odwiedziłbym klubowiczów z pomorza ;)

Opublikowano

Hej, coś ciężko z tymi spotami w 3M

czy ktoś się wybiera jak tak to gdzie.

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Hej, coś ciężko z tymi spotami w 3M

czy ktoś się wybiera jak tak to gdzie.?

Opublikowano

Witam panowie, od niedawna jestem Pomorzaninem, czy będzie ktoś z klubu w Pruszczu na VW Manii? Miałbym małą prośbę, chodzi o koszulki forumowe :)

Opublikowano
Witam panowie, od niedawna jestem Pomorzaninem, czy będzie ktoś z klubu w Pruszczu na VW Manii? Miałbym małą prośbę, chodzi o koszulki forumowe :)

co z tymi koszulkami?

Opublikowano

Pomyślałem ze moze bym zakupił od kogos z forum w Pruszczu, ale wlasnie plany drastycznie sie zmieniły, auto do mechanika jutro. :kwasny:

Opublikowano

Jak coś to do zobaczenia na "manii":decayed:

Opublikowano

potrzebowal by ktos osłonę pod silnik do Audi a4 b5 lub passata b5??

bo potrzbuje samą pod skrzynie biegów a nie ma osobno z rezaw plast nigdzie :/

moge sprzedac swoja uzywana rezaw plast lub tą nową co by przyszla

Opublikowano

Panowie jedzie ktoś w srode do Ola na spota ??

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Bieniek jedziesz?

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

Wladi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.