Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty to jestes niezbędny,jako komplet do skrzyneczki:naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:D
Opublikowano

Do której będziecie?

Opublikowano

W zeszłą środę byliśmy do 20,ja dzisiaj bede do 19.15

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 14:07 ----------

Lepski co ty odpierdalasz:decayed:

HmdOeFg.jpg

Opublikowano
W zeszłą środę byliśmy do 20,ja dzisiaj bede do 19.15

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 14:07 ----------

Lepski co ty odpierdalasz:decayed:

http://i.imgur.com/HmdOeFg.jpg

Ale o co Ci chodzi, że włosy zapuścił?

Opublikowano

Ta,wlosy,peruke se jebna

Opublikowano
:D:d:d:d
Opublikowano

witam kolegów z Pomorza :hi::hi::hi:

piszę w nietypowej kwestii mianowicie znalazłem na alledrogo samochód z Gdyni, z racji, że mieszkam ponad 600 km na południe nie opłaca mi się jechać, aby na miejscu przekonać się, że nie było warto

czy znalazłby się ktoś chętny podjechać i zerknąć na samochód, oczywiście nie za darmo, dobra flaszka będzie :drunk:

głownie mi chodzi o karoserię (rdza) oraz silnik i ogólny stan

link do ogłoszenia: Jeep Wrangler 34500.00 PLN. Gdynia - otoMoto.pl

nie ukrywam, że zależy mi na czasie, bo od 1 kwietnia zmieniają się przepisy skarbowe, a po drugie, że w piątek jadę na zlot do Bukowiny, więc czasu pozostaje niewiele,

z góry dziękuję za zainteresowanie, pozdrawiam :hi:

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 17:42 ----------

już nieaktualne

Opublikowano

Kto był wczoraj na spocie???

Opublikowano

O k**wa, środa była :decayed:

Opublikowano

Łajzy,taka sprawa,jako ze spoty na matarni zjebaly sie totalnie,proponuje przenieść je do Gdyni,a dokładnie do mnie,łatwy dojaz dla każdego,jest gdzie stanąć,gdzie usiąść,zrobic grilla itd.

Opublikowano

Masz ogród i grilla???:))

Opublikowano

Jestem za, tak 17.15, zjem coś i jadę do domu.

Opublikowano

Jep:naughty:

Opublikowano
Łajzy,taka sprawa,jako ze spoty na matarni zjebaly sie totalnie,proponuje przenieść je do Gdyni,a dokładnie do mnie,łatwy dojaz dla każdego,jest gdzie stanąć,gdzie usiąść,zrobic grilla itd.
Powiedz lepiej przez kogo się zjebały:polew:
Opublikowano

ja tez za :)

Opublikowano

No to przyszły spot u mnie,wioślarska 11,akurat jest LM,będzie mozna tv wystawić i zorganizować klubowe oglądanie przy grillu i piwku:naughty:

Opublikowano

Jak coś to mam "po Bieńkowy" zderzak S-linowy przód do sprzedania bo jednak kupiłem A6 :facepalm:

Opublikowano

Jak masz cokolwiek z bienkowego auta,bankowo sie cos sp***doli,Ty osiagnales poziom ekspert...

...spierdolily sie plany:decayed:

Opublikowano
Jak masz cokolwiek z bienkowego auta,bankowo sie cos sp***doli,Ty osiagnales poziom ekspert...

...spierdolily sie plany:decayed:

to go pocieszyłeś

eee nie mów dominowa brama cała:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.