Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łepski, ty wkońcu walczyłeś coś z tym k04 czy odpusciłes?

Ja się nigdy za K04 nie zabierałem :wink:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To cos mi sie pomieszalo. :drunk:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

To cos mi sie pomieszalo. :drunk:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

TD04/05

K04 jest dla mięczaków :P:grin:

joke

Edytowane przez Booster

Opublikowano

Wiecie gdzie mogę kupić o-ring na pręcik do regulacji bi-xenonów w Trójmieście?

Opublikowano

Wydaje mi się ze to przekładka z Anglika, zegary w milach? I S4 nie miały dekorow w rybiej łusce, widać że szkoda było ponad tysiąca wydać na karbon albo nie znaleźli.

Booster patrząc po antenie na dachu to ona jest z USA tylko pewnie walona w doopę i zmieniona klapa na EU ;) OT. Jechałeś w sobotę około 14 obwodnicą w kierunku Gdyni ? Mijałem obklejoną skoksowaną 1,8T na wys Szadułek...

To nie przekładka z anglika tylko jakiś ulep z USA , licznik w milach , rekin na dachy, pewnie jakiś składak :wink: ale VIN rozjaśni wszystko

w tym S4 zastanawiające są mocno dekory, warto sprawdzić VIN,

leciałem obwodnicą koło 14 ale bardziej prawdopodobne że to była niedziela,

jeżeli wyglądała mniej więcej tak to pewnie byłem ja :)

DSC_005822_zps9f01325b.jpg

za***iście ta naklejka wygląda, a ja do turbo elity chce jechać na program do T5 , widziałem ostatnio z 84km zrobili 155km :decayed: fest :decayed:

Opublikowano

taaa to była niedziela no i tak jak myślałem to byłeś Ty... mijałem Cię czarną A6 C5 kombi na GMB...

Opublikowano

taaa to była niedziela no i tak jak myślałem to byłeś Ty... mijałem Cię czarną A6 C5 kombi na GMB...

Też bym Ci nie odmachał :grin:

Opublikowano

heh, pamiętam, ładne audice zawsze mi się w oczy rzucają :)

Opublikowano

do następnego ;) Bieniek :bicz::glupek2:

Opublikowano

To co z tą niedzielą ? :decayed: chętnie bym posłuchał innych bose, bo u mnie już brakuje pomysłów co może być nie tak.... więc kto ma i może wpaść, a przy okazji bym się przywitał, bo dopiero od miesiąca mam b7, wcześniej a4 i s4 b5 ? :D
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295489-slabo-grajace-fabryczne-bose-rns-e-audiopilot/

Opublikowano

ja jestem za, nie wiem jak inni

Opublikowano

Zaczynam powoli się ogarniać, ale niedziela to sporo czasu, tez będę. Fajnie jakby było nas trochę więcej niż 3 xd a miejsce? Skwer?

Opublikowano

tyz podjade zlomkiem :decayed:

Opublikowano

Trzeba ustalić godzinę :-)

Opublikowano

tyz podjade zlomkiem :decayed:

Seiko żółta kartka dla Ciebie za takie określenie B5 [emoji6]
Opublikowano

No i fajnie ;) niedziela, 18.00, ale może polanka redłowska czy wolicie skwer ?

Opublikowano

hehe podjedz to zobaczysz o czym mowie :kwasny:


tyz podjade zlomkiem :decayed:

Seiko żółta kartka dla Ciebie za takie określenie B5 [emoji6]

Edytowane przez Seikokilla

Opublikowano

18.00? Nie za późno? Nie to, żebym ciemności się bał... :D

Opublikowano

przyznaj się Maćku :decayed:

z chęcią bym zajechała, ale muszę na małego patrzeć i wieczorne pory niestety odpadają :facepalm:

Opublikowano

Jak 18.00 zostanie, to auta nie myję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.