Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Pomyślcie dziewczyny, która reflektuje może zrobimy grupowy zakup?!

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Pomyślcie dziewczyny, która reflektuje może zrobimy grupowy zakup?!

:naughty::good:

Opublikowano

Pomyślcie dziewczyny, która reflektuje może zrobimy grupowy zakup?!

no ja bym sobie jebną polarek :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym sobie wzial i polarek i bluze :naughty: wiec mozna by owspolnym zakupie pomyslec

co do spota to pewnie mnie znowu nie bedzie bo mam w planie w audi wymienic lacznik stabilizatora oraz porobic pare rzeczy ktore mnie w nim dobijaja

aczkolwiek jezeli bym sie wyrobil to kto wie ;]

Opublikowano

ja już zamówiłem i polar i bluzę :wink4:

Opublikowano

wygląda na to że na matarni

OK czyli spot dziś w matarni

Pomyślcie dziewczyny, która reflektuje może zrobimy grupowy zakup?!

:good:

Polar chętnie kupię

Opublikowano

No to fajnie, widzę że są chętni na grupową pakę :good:

Więc tak, zamawiajcie co chcecie - polary, bluzy, t-shirty, koszulki damskie, polówki...

Za wszystko płacicie bez kosztów wysyłki :!:

Jak już będę miał gotowe zamówienie to wyślę do jednej osoby wielką pakę nad morze :naughty:

P.S. Kocky, gratulacje nowego kolorka :good:

Opublikowano

Taki off.Od czego zalezy jaki sie ma kolorek??

Opublikowano

Taki off.Od czego zalezy jaki sie ma kolorek??

poczytaj regulamin :wink4:

Opublikowano

Kocky,a kiedyś ty żeś zmienił kolorek :shocked:

Opublikowano

Od czego zalezy jaki sie ma kolorek??

Od tego co się je :polew:

Podziękował za spota!!

mydlo ja rozumiem żeś się zakochał ale ten jeden dzień w tygodniu mógbyś jej odpuścić.

Opublikowano

Kocky,a kiedyś ty żeś zmienił kolorek :shocked:

Dziś :)

Opublikowano

Dziś :)

Nawet się nie pochwalił :disgust: Grilla jakiegoś byś zrobił z tej okazji, wódke postawił czy coś...

Opublikowano

Nawet się nie pochwalił :disgust: Grilla jakiegoś byś zrobił z tej okazji, wódke postawił czy coś...

no :drunk:

a faktycznie :mysli:,jakoś dziwny kolor miał :decayed:,myślałem że po prostu pochlał wczoraj,a tu takie cuś :gwizdanie:

mydlo ja rozumiem żeś się zakochał ale ten jeden dzień w tygodniu mógbyś jej odpuścić.

:polew: :polew: :polew:

PS.dzięki za spota :hi:

Opublikowano

a faktycznie :mysli:,jakoś dziwny kolor miał :decayed:,myślałem że po prostu pochlał wczoraj,a tu takie cuś :gwizdanie:

Widząc jak bardzo się cieszysz nie chciałem być dla Ciebie konkurentem :tongue4::wink4:

Opublikowano

teraz ci nawet tygrysek kolorkiem pasuje :tongue4:

Opublikowano

teraz ci nawet tygrysek kolorkiem pasuje :tongue4:

Popatrz nawet o tym nie pomyślałem :naughty:

Opublikowano

nie pomyślałem :naughty:

nic nowego :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

pogratulować. kolega z osiedla klubowiczem został. a jak się tajniaczył wczoraj :)

To na nastepnym spocie, będzie nie 2-ch a 3-ch klubowiczów.

Mi biorąc pod uwagę sprzedaż niuni pozostanie być wiecznym nowicjuszem...

pozdro dla wszystkich,

może następnym razem zajadę moim mega szybkim Caddy...lac'iem (czytaj Cadilac) :polew:

Opublikowano

To na następnym spocie, będzie nie 2-ch a 3-ch klubowiczów.

Tego to nawet najstarsi Mnisi nie wiedzą ilu ich będzie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.