Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ja dobrze widzę że tylko Tomek i ja lecimy na zlot zimowy ???????? :bicz: :bicz3: oj bo zaczną się strzały z BANANOWCA !! :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie pytanie z innecz beczki:

Szukam mieszkania 2pokojowego w gdansku do wynajecia.Cena-jak najnizsza :evil:

Opublikowano

czy ja dobrze widzę że tylko Tomek i ja lecimy na zlot zimowy ???????? :bicz: :bicz3: oj bo zaczną się strzały z BANANOWCA !! :polew:

Spokojnie czaje się :naughty: :naughty:

Nie taki zimowy bo to już przecia wiosna :D

Opublikowano

jak żydzisz na zupę to polecisz z Tomkiem albo ze mną za FREE :polew::decayed:

Opublikowano

czy ja dobrze widzę że tylko Tomek i ja lecimy na zlot zimowy ???????? :bicz: :bicz3: oj bo zaczną się strzały z BANANOWCA !! :polew:

lista ma jakiś limit...
Opublikowano

GILI

lista ma jakiś limit...

~ 100 person :wink4: ale sądzę że te 110 do 120 też nie będzie tragedią, poza tym na zloty zawsze i tak leci około 80 osób :disgust:

Opublikowano

mateusz tym twoim vagiem da sie sprawdzic skode felicie??

Zależy od rocznika, raczej się da.

nie ma mnie bo mnie nie ma :)

Mimo to miło widzieć, że jesteś :good:

czy ja dobrze widzę że tylko Tomek i ja lecimy na zlot zimowy ???????? :bicz: :bicz3: oj bo zaczną się strzały z BANANOWCA !! :polew:

Na spoty nie przyjeżdża, a będzie nas tu linczował :tongue4:

Opublikowano

ale na zloty latam :tongue4:

Opublikowano

GILI

lista ma jakiś limit...

~ 100 person :wink4: ale sądzę że te 110 do 120 też nie będzie tragedią, poza tym na zloty zawsze i tak leci około 80 osób :disgust:

jak w dwa dni jest 69 to pewnie setkę łapnie
Opublikowano

ale później w ciut wolniejszym tempie będą się wykruszać... tak jest zawsze :wink4:

Opublikowano

czy ja dobrze widzę że tylko Tomek i ja lecimy na zlot zimowy ???????? :bicz: :bicz3: oj bo zaczną się strzały z BANANOWCA !! :polew:

:Kocky jedzie :cool1:
Opublikowano

98r jesli tak to zajade nia jutro na spota bysmy lukneli jakie ma bledy silnika bo cos jest nie tak jak powinno oczywiscie jesli jutro bedziesz :wink4:

Opublikowano

a kiedy i gdzie jest zlocik zimowy ? gdzieś jest na forum info bo nie widziałem

Opublikowano

jak żydzisz na zupę to polecisz z Tomkiem albo ze mną za FREE :polew::decayed:

ja smigola nie biorę,jeszcze zarombie mi jeden z pierścieni i jak gril będzie wyglądał z trzema :guma:

Opublikowano

no dobra to ja go wezmę, słowo się rzekło... :kwasny::polew: :polew:

Opublikowano

no dobra to ja go wezmę, słowo się rzekło... :kwasny::polew: :polew:

to będzie zabawiał twoją gumową lale :kox:

Opublikowano

hehe tylko musi uważać na Poźka śmigło... :polew:

Opublikowano

Eeee dziewczyny a taki bede że sam sobie pojade, gnojówki naleje i pojade :naughty:

Opublikowano

sam czy z "+1" ?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.