Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w niedziele wyprawiam roczek wnuczki,akurat w pruszczu,moze uda sie urwac i wpadne na chwile

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U Ola na warsztacie będą urodzinki ?? :decayed::facepalm::D Mała ma prawie tyle co mój dziedzic... Chodzi już ? Bo Kubuś ma za ciężką dupkę na takie sprawy... :decayed:

Opublikowano

H

Opublikowano

U Ola na warsztacie będą urodzinki ?? :decayed::facepalm::D Mała ma prawie tyle co mój dziedzic... Chodzi już ? Bo Kubuś ma za ciężką dupkę na takie sprawy... :decayed:

smiga juz dawno,jest niesamowita :),a Twoj Mlody Panicz ile ma? :)

Opublikowano

9 lipca roczek notabene w naszą rocznicę ślubu. ;) Niedawno zaczął raczkować bo wcześniej czołgał się a w zasadzie to cisnął jak gekon... :)

Edytowane przez alvaro

Opublikowano

9 lipca roczek notabene w naszą rocznicę ślubu. ;)

no prezencik elegancki :)

Opublikowano

Do 18 mam problem z głowy z prezentem dla Oli z tej okazji... ;)

Opublikowano

Siema wszystkim można się wbić na wasz wtorkowy spot? :D

Opublikowano

Koledzy ma ktoś na weekend pożyczyć bagażnik rowerowy do avanta? Ewentualnie polecić jakąś firmę w Gdańsku gdzie można w miarę tanio wypożyczyć? Potrzebuję przywieść dwa rowery do Gda a jak zapakuje je do środka to na nic więcej nie ma miejsca ;/

Opublikowano

Siema wszystkim można się wbić na wasz wtorkowy spot? :D

Siema, śledz wątek to się wbijesz. Jutro tam raczej nikogo nie będzie...

Koledzy ma ktoś na weekend pożyczyć bagażnik rowerowy do avanta? Ewentualnie polecić jakąś firmę w Gdańsku gdzie można w miarę tanio wypożyczyć? Potrzebuję przywieść dwa rowery do Gda a jak zapakuje je do środka to na nic więcej nie ma miejsca ;/

na hak może być?
Opublikowano

Niestety szkoda by mi było ciąć zderzak S-line na hak ;)

Opublikowano

Niestety szkoda by mi było ciąć zderzak S-line na hak ;)

Przy wpinanym haku nic nie widać, chyba że położysz się pod Auto. Dokładka jest lekko ciachnięta.
Opublikowano

Siema wszystkim można się wbić na wasz wtorkowy spot? :D

Siema, śledz wątek to się wbijesz. Jutro tam raczej nikogo nie będzie...

Można by coś spocić :wink: Bo ja jestem jutro dłużej w trójmieście..

Ale trzeba się dobrze zgadać, bo tydzień temu nikt się nie odezwał i pustki :kwasny:

A jak teraz Tomeks odebrał furę to nie siedzi u Ola tylko zapewne lata :D Choć mógłby się pochwalić furaczem :decayed:

Opublikowano

Niestety szkoda by mi było ciąć zderzak S-line na hak ;)

Przy wpinanym haku nic nie widać, chyba że położysz się pod Auto. Dokładka jest lekko ciachnięta.

W sumie to i możliwe ;) ale nie zmienia to faktu że haka brak ;p Także szukam dalej :)

Opublikowano

moze byc jutro u Ola,zwlaszcza,ze pryszly nowe wtryski,to bede molestowal Ola,zeby je od razu wrzucil :P

Opublikowano

heeeeellooo

otworzyliśmy trzeci pokój w naszym escape roomie ;)

zbiera same dobre opinie, więc jakby ktoś był chętny to wpadać.

zniżka oczywiście na wszytskie pokoje na hasło audi a4 klub przy składaniu rezerwacji :) - 10zł od ceny

http://outscape.pl/

Edytowane przez m1chal

Opublikowano

Niestety szkoda by mi było ciąć zderzak S-line na hak ;)

Przy wpinanym haku nic nie widać, chyba że położysz się pod Auto. Dokładka jest lekko ciachnięta.

W sumie to i możliwe ;) ale nie zmienia to faktu że haka brak ;p Także szukam dalej :)

mam bagażnik jak coś to PW

Opublikowano

moze byc jutro u Ola,zwlaszcza,ze pryszly nowe wtryski,to bede molestowal Ola,zeby je od razu wrzucil :P

Dobra, to wstępnie się umawiamy na wieczór.. Terio też chce wpaść - będę sie z nim zdzwaniał ;-)

Opublikowano

ok.to dajcie znac na ktora

Opublikowano

18-19? 6,5kg zwyczajnej wiozę;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.