Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale jak zrobimy grafike to kazda zmiana tresci , np chwilowa zmiana godziny spota bedzie wymagala przerabiania grafy w PS.

to chyba niezbyt praktyczne?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OLO_GDA

grafa grafą a opis opisem :wink4:

Opublikowano

a no to zle zrozumialem... myslalem ze taki baner chcemy siakis....

Opublikowano

Dajcie namiary na dobrą hamownie w Trójmieście :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

GILI, uderzaj do Rob555

Czyli www.tune-up.pl

Opublikowano

Racja :doh1: pisałem z nim kiedyś jak chciałem chipować busa. Dzięki. Kiedyś miał siedzibę w Wrzeszczu ,chyba :mysli: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 18:56_________________________________________________no..ma :polew:

Opublikowano
  • Autor
Od 15 września 2008 zapraszamy do nowego warsztatu w Gdańsku, na Trakcie Św. Wojciecha 377a. W najbliższej przyszłości przewidujemy również uruchomienie hamowni podwoziowej.

Serdecznie zapraszamy!

ze strony

Opublikowano

Fajny gość dał mi bardzo promocyjną cenę na moda do T4 ,a zacząłem nim tyle jeździć ,że dałem sobie spokój.Myślę,że przepisy się na tyle zmieniły,że warto będzie kupić nowszego.Koniki pojadę sprawdzić :wink4: w Audi oczywiście...

Opublikowano
Od 15 września 2008 zapraszamy do nowego warsztatu w Gdańsku, na Trakcie Św. Wojciecha 377a. W najbliższej przyszłości przewidujemy również uruchomienie hamowni podwoziowej.

Serdecznie zapraszamy!

ze strony

hamownię już mają

Opublikowano
Od 15 września 2008 zapraszamy do nowego warsztatu w Gdańsku, na Trakcie Św. Wojciecha 377a. W najbliższej przyszłości przewidujemy również uruchomienie hamowni podwoziowej.

Serdecznie zapraszamy!

ze strony

hamownię już mają

tomeks32 Byłeś tam?
Opublikowano
Od 15 września 2008 zapraszamy do nowego warsztatu w Gdańsku, na Trakcie Św. Wojciecha 377a. W najbliższej przyszłości przewidujemy również uruchomienie hamowni podwoziowej.

Serdecznie zapraszamy!

ze strony

hamownię już mają

Byłeś tam?

mój brat chipował tam passata,właśnie montowali hamownię

Opublikowano
Od 15 września 2008 zapraszamy do nowego warsztatu w Gdańsku, na Trakcie Św. Wojciecha 377a. W najbliższej przyszłości przewidujemy również uruchomienie hamowni podwoziowej.

Serdecznie zapraszamy!

ze strony

hamownię już mają

Byłeś tam?

mój brat chipował tam passata,właśnie montowali hamownię

a się wybierasz? znasz ceny?
Opublikowano
  • Autor

Robercik jest fajny gość, wszystkim zalecam kontakcik :evil:

... sorrry, literek poszeeeedł :kox:

Opublikowano

Robercik jest fajny gość, wszystkim zalecam kontakcik :evil:

... sorrry, literek poszeeeedł :kox:

mleka :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
mleka decayed decayed

who cares :kox: ważne, że leter

Opublikowano

6 rano wyjezdzam do WAWY. to tyle ze spota bede miał.... :wallbash:

Opublikowano
Od 15 września 2008 zapraszamy do nowego warsztatu w Gdańsku, na Trakcie Św. Wojciecha 377a. W najbliższej przyszłości przewidujemy również uruchomienie hamowni podwoziowej.

Serdecznie zapraszamy!

ze strony

hamownię już mają

Byłeś tam?

mój brat chipował tam passata,właśnie montowali hamownię

a się wybierasz? znasz ceny?

1200 chyba ostatnio było dla klubowiczów.

także polecam ten zakładzik.

Opublikowano

Witam.

W ankiecie pojawiajacej się na spocikach tarnowskich (tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tarnow_noca-t5838.0.html;msg655198#new ) na pytanie „Ankiety?”

zanotowane zostały następujace odpowiedzi:

• 54% abnegatów ma wszystko w d*pie: ankiety, armię i wynoszenie śmieci,

• 23% lizusów uważa, że błyszczę intelektem przy układaniu ankiet,

• 15% optuje za ankietami będąc urzeczonymi głupotą ich autora (HEJ! Co to niby za opinia – mam komuś wpieprzyć? :D :D :D)

• 8% chciałoby cos wygrać (tylko ja tak głosowałem, bo myślałem, ze to będzie za***ista opcja, a wy ją olaliście ciepłym moczem

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.