Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe z po czesci z nerwow na tego trupa , a po czesci z radosci ze kosztowalo mnie to tylko 130 zeta a nie iles tam tysia ...

no i ulatwie zycie nastepnym bo ja do tego musialem sam dojsc ( a nie lubie sam dochodzic :polew: ) ...

a u mechanika to wiecie jakby pojechali z taki klientem... 2tysie jak nic... bo to panie powazna awaria turbiny!

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mydlo wszystko rozbija się o to czy będziesz :decayed:

OLO_GDA Jesteś prawdziwym pionierem.Sam naprawiam 3.0 tdi to już coś :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

brawo OLO

mówiłem, że tyle kosztuje ta cześć :cool1:

Ale faktycznie, zero info w etce :wallbash: kurva, normalnie nie można dostać tego "osobno" w aso... :shocked:

Opublikowano

nom spacjalnie zanabylem solidne opaski na weze do dolotu i jutro bede uszczelnial

zobacze czy przypadnkiem nie mam pekniecia w rurze miedzy turbem a IC tej w pasie przednim bo jak ostatnio ja widzialem to pamietam ze byla skorodowana :kwasny:

wiec jutro powalczymy i sie zobaczy jak to wszystko wyglada od strony vag-a

na forumie a6 znalazlem info ze ktos z tamtad chce sie pojawic u nas dzisiaj :hi: ciekawe czy przyjedzie :gwizdanie:

Opublikowano

No to dziewczyny garderobe klubową zakladać i na spota śmigać !!! :decayed:

Opublikowano

garderoba byla niema to tamto :naughty:

jeszcze raz dzieki za spota :hi:

Opublikowano
  • Autor

zdjęcia :!: kto był ? :decayed:

Opublikowano

zdjęcia :!: kto był ? :decayed:

12 aut. Dasz wiare kowboju?? :kox:

Opublikowano
  • Autor
:blink:
Opublikowano

Widzisz przemas nawet to drętwe PO-MO-RZE zaczyna jakoś funkcjonować :kox:

Opublikowano
  • Autor

no to jeszcze powiesz mi, że ktoś (więcej niż Łepski) był z Gdańska to spadnę z fotela :pleasantry:

Opublikowano

panowie :good:,spocik pierwsza klasa :decayed:

nowych widzę za tydzień również :cool1:

PS.ale żeśmy "wykorzystali" Ola :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:slina: kuuurnaaa
Opublikowano

a no był

np TomkaS brat

był granatowy Avant B5 ale kto to na forum to nie wiem

Opublikowano

gratuluje udanego spota :kox: i oby tak dalej .... POMORZE :good:

Opublikowano
  • Autor

no prosze, tomeksa brachol pokazał furacza.. :)

POMORZE :good:

źle wymawiasz :) PO MO RZE

:>

Opublikowano

PS.ale żeśmy "wykorzystali" Ola

Olo = VAG doktor

ale do mojego i tak nie mógł się podłączyć :confused4:

Opublikowano

Tomek dlaczego twój brat nie jest na forum :gwizdanie: miał by co pokazać :gwizdanie: Minołem A6 Quattro ,które zaparkowało na drzewie w oklicy Szymbarka rej PKSxxx dacie wiarę tak ślisko...

Opublikowano

Tomek dlaczego twój brat nie jest na forum :gwizdanie: miał by co pokazać :gwizdanie: Minołem A6 Quattro ,które zaparkowało na drzewie w oklicy Szymbarka rej PKSxxx dacie wiarę tak ślisko...

jaca.13 to nick brachola :hi:

a my z Olem zapitalaliśmy ponad 200km/h :kox:,ja na letnich :gwizdanie:

Opublikowano

a my z Olem zapitalaliśmy ponad 200km/h :kox:,ja na letnich

kamikaze

ja zwątpiłem jak mi nagle na lewym pasie pługo-piaskarka wynurzyła się ze mgły :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.