Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

etamm... Tomek ma przecież 2.5 TDI !

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie tylko on :gwizdanie:

Opublikowano

etamm... Tomek ma przecież 2.5 TDI !

2.5 TDI :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie tylko on :gwizdanie:

ale ja mam takie co da radę pogonić za 3,0TDI :gwizdanie:

Opublikowano

na Pomorzu fajnie mruczy nawet AKE nie Resztek :wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 23:05_________________________________________________to pewnie przez sól w wodzie :naughty:

Opublikowano

na Pomorzu fajnie mruczy nawet AKE nie Resztek :wink4:

zobaczyć minę Giliego w B6,bezcenne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomek, OLO znowu baty dostał ? :decayed:

no chyba nie, przecież wsadził OLO nową elektronikę do auta :naughty:

Opublikowano

na Pomorzu fajnie mruczy nawet AKE nie Resztek :wink4:

zobaczyć minę Giliego w B6,bezcenne :decayed:

najważniejsze ,że mi nie zgasła :tongue4:
Opublikowano

Tomek, OLO znowu baty dostał ? :decayed:

no chyba nie, przecież wsadził OLO nową elektronikę do auta :naughty:

:gwizdanie:

no bez przesady,ale trzymałem się :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ale trzymałem się :cool1

na pierwszych dwóch metrach :cwaniak1:

najważniejsze ,że mi nie zgasła :tongue4

a co ? a co ? :przebiegly:

Opublikowano

ale trzymałem się :cool1

na pierwszych dwóch metrach :cwaniak1:

Pre,ty przestań szydzić,tylko jedz do Piotrusia i sam sie przekonasz czy na 2 metrach :tongue4:

Opublikowano

no to jeszcze powiesz mi, że ktoś (więcej niż Łepski) był z Gdańska to spadnę z fotela :pleasantry:

Cii ja już z Rumii :kox:

Opublikowano

Rumun pelna geba :wink4:

a panowie w czarnych dylizansach to wariaci wyprzedzanie prawa strona na pasie do skretu a potem brak miejsca na wbicie sie :gwizdanie:

tak ja wiem to bylo zaplanowane :polew::tongue4::polew:

Opublikowano

12 aut. Dasz wiare kowboju?? :kox:

DWANASCIE?!?! mi sie wydawalo ze VAGowalem conajmniej 24!!!!!!!!! :polew:

PS.ale żeśmy "wykorzystali" Ola :gwizdanie:

zeby nie było.. nic mnie nie boli i siedziec normalnie moge :D

:tongue4:

a my z Olem zapitalaliśmy ponad 200km/h :kox:,ja na letnich

kamikaze

ja zwątpiłem jak mi nagle na lewym pasie pługo-piaskarka wynurzyła się ze mgły :confused4:

ja zwatpilem jak sie zorientowalem ze mam na budziku z 220 i nie bardzo wiedzialem w ktora strone droga skreca :D:D :polew:

a Tomkowóz trzymal sie łeb w łeb na obwodnicy... chyba nie potrzebnie robilem mu ten chip tunning :D

a ja mam wielosezonowe opony... zimowki by sie rozpadly przy mojej jezdzie :]

a panowie w czarnych dylizansach to wariaci wyprzedzanie prawa strona na pasie do skretu a potem brak miejsca na wbicie sie :gwizdanie:

tak ja wiem to bylo zaplanowane :polew::tongue4::polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :embarrassed:

dobrze ze bylo kilka czarnych b7mek to nikt nie wie o kim mowa :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze ze bylo kilka czarnych b7mek to nikt nie wie o kim mowa

napewno nie o sedenie :naughty:

Opublikowano

no napewno :wink4:

Opublikowano

dobrze ze bylo kilka czarnych b7mek to nikt nie wie o kim mowa

napewno nie o sedenie :naughty:

sedana piaskarki lewym brały :decayed:
Opublikowano

sedana piaskarki lewym brały :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na Pomorzu fajnie mruczy nawet AKE nie Resztek :wink4:

zobaczyć minę Giliego w B6,bezcenne :decayed:

Mruczy z lekką chrypką :P

Mateogda z tym czujnikiem pedału hamulca to była słuszna diagnoza :good:

Opublikowano

wlasnie widzialem wczoraj jak swiecisz stopami na okraglo :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.