Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktos dzisiaj pospul B6 na skrzyzowaniu kolobrzeskiej i grunwaldzkiej... chyba o slup ja popsul :)

a jutro wpadajcie z grypa :) tylko staniecie w innym sektorze zeby nie zarazac :D:polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktos dzisiaj pospul B6 na skrzyzowaniu kolobrzeskiej i grunwaldzkiej... chyba o slup ja popsul :)

a jutro wpadajcie z grypa :) tylko staniecie w innym sektorze zeby nie zarazac :D:polew:

Nic dziwnego troszkę źle oznakowane jest to mini rondo :thumbdown:
Opublikowano

ktos dzisiaj pospul B6 na skrzyzowaniu kolobrzeskiej i grunwaldzkiej... chyba o slup ja popsul :)

a jutro wpadajcie z grypa :) tylko staniecie w innym sektorze zeby nie zarazac :D:polew:

Nic dziwnego troszkę źle oznakowane jest to mini rondo :thumbdown:

Gilli,a jak u was są oznakowane :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ktos dzisiaj pospul B6 na skrzyzowaniu kolobrzeskiej i grunwaldzkiej... chyba o slup ja popsul :)

a jutro wpadajcie z grypa :) tylko staniecie w innym sektorze zeby nie zarazac :D:polew:

Nic dziwnego troszkę źle oznakowane jest to mini rondo :thumbdown:

Gilli,a jak u was są oznakowane :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

u nas jest rondo albo go nie ma ,a tam jest tylko pół :decayed:
Opublikowano

a ja mam juz 5oo na koncie :banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :buhaha: :buhaha: :buhaha::dance2: :dance2: :dance2:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 19:50_________________________________________________kuzwa prawie[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 19:50_________________________________________________wiecie jak sie nazywa ten mały sklepik tuningowy koło gajosa?

Opublikowano

Piszesz takimi szyframi,że nawet przy pomocy enigmy nie da rady się połapać :gwizdanie:

O co kaman :mysli:

Opublikowano

tzn. mysłałem ze przekrocze 500 postów a tu za cholere nie moge :wallbash:

jakas blokada elektroniczna :mysli:

trzeba coś wpłacić na konto :decayed:

Opublikowano

napisałeś prawie 500 i nie wiesz ,że to są te z działów technicznych :polew:

Opublikowano
:oops:
Opublikowano

mi to wyglada na SPAM :spam::polew:

Opublikowano

Na Bartassa :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 10:51_________________________________________________Jakie macie plany na jutro ??

Możecie sobie wyobrazić ,że rozłożyła mnie grypa?? :( Ostatnio miałem coś takiego w 86" :disgust:

jak to się mówi "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" hehehe :kox:

chyba was nie zaraziłam tydzień temu?? mi już przeszło, ale nie wiem czy jutro będę, bo mam brudny samochód i nie chce mi się jechać na myjnie :naughty:

Opublikowano

witam POMORZE :hi::evil:

Opublikowano

Alona przyjedź brudnym ochrona będzie jutro wszystkim myła :rolleyes:

Opublikowano

Alona przyjedź brudnym ochrona będzie jutro wszystkim myła :rolleyes:

za niewielką "opłatą"?? :polew:

Opublikowano

chyba was nie zaraziłam tydzień temu??

na spocie chora była Alona,teraz mydlo i Gilli :chytry:

hmm :mysli:,mydlo pytał się nas,czy jakby cię pocałował,to czy dałabyś mu w pysk,

potem poszedł w twoją stronę,

po chwili widziałem go jak całuje się z Gillim za filarem,

ciekawe,ciekawe :chytry:,wszystko składa sę w jedną całość :mysli:

Opublikowano

To dlaczego ty nie jesteś chory przecież chwaliłeś się ,że całowałeś się z wszystkim :mysli:

Opublikowano

chyba was nie zaraziłam tydzień temu??

na spocie chora była Alona,teraz mydlo i Gilli :chytry:

hmm :mysli:,mydlo pytał się nas,czy jakby cię pocałował,to czy dałabyś mu w pysk,

potem poszedł w twoją stronę,

po chwili widziałem go jak całuje się z Gillim za filarem,

ciekawe,ciekawe :chytry:,wszystko składa sę w jedną całość :mysli:

nie no nie moge hahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To dlaczego ty nie jesteś chory przecież chwaliłeś się ,że całowałeś się z wszystkim :mysli:

ja całowałem się tylko z koleżanką Alony

dlatego była taka cicha,zszokowana :naughty:

Opublikowano

siema, jutro też jest spocik?

Opublikowano

siema, jutro też jest spocik?

o całowaniu i od razu nowi się pokazują :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.