Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
23 minuty temu, kamtka napisał:

Ja muszę ten znaczek s-line na grillu wreszcie poprawić. Poprzedni właściciel chyba nie ogarnął, gdzie się przykleja 

fabrycznie b6 nie miał znaczka s-line na grillu ?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to wrzucam obiecane zdjęcia :D

Na zdjęciu od lewej: 

@Pyros @lewiatan1989 @kamtka @Ziewal @Dandusiek

z dedykacją dla @MaTeo85 - obiecane :D

 

IMG_20190704_204915.jpg

IMG_20190704_205005.jpg

IMG_20190704_205055.jpg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Dzięki za foto.  Niezła ekipa się zebrała. Szkoda że mnie bie było. Następnym razem się postaram dojechać:)

Opublikowano
1 godzinę temu, MaTeo85 napisał:

Dzięki za foto.  Niezła ekipa się zebrała. Szkoda że mnie bie było. Następnym razem się postaram dojechać:)

A co z autem masz przy czym grzebiesz ?

Opublikowano
26 minut temu, Ziewal napisał:

A co z autem masz przy czym grzebiesz ?

Pytanie przy czym ja nie grzebie :)

tak poważnie to z planowych tematow mam: kompletne zawieszenie przód i tył, servotronic i klima plus troche modow we wnetrzu a z nie planowanych to odma i poprawka fuszerek gazownika żeby za jednym podejściem zrobić jak już kolektor dolotowy zdjęty

Opublikowano

Ja muszę wymienić osłonę gumową sworznia na górnym, tylnym wahaczu, gdyby ktoś w was miał zużyty wahacz to chętnie przyjmę ?

Opublikowano

Kuzwa o której wy robicie te spoty.... dopiero wchodzę żeby zobaczyć a tutaj widzę że był 6 godz temu ?

Opublikowano

Panowie przyszedł do mnie aux na BT i powiem, że jakość dźwięku super jedynie troszkę ciszej względem odtwarzania np z kardy SD ale ogólnie bardzo polecam ? mam również do oddania za uścisk dłoni aux po kablu gdyby ktoś chciał ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ale tu u nas cisza... 

Kiedy coś kręcimy? 

Opublikowano

Ja w sobotę wyjeżdżam na tydzień i ewentualnie w piątek mam chwile bo dziś nie dam rady a jutro święto więc matarnia zamknięta 

Opublikowano

Ja niestety jeszcze dobry tydzień jestem na wygnaniu... jak wrócę do polski dam znać

Opublikowano

No to może na spokojnie jak już wrócicie to coś ukręcimy :) 

Opublikowano

Wracam 25.08 i jestem free 

Opublikowano

A ja już bym chętnie wrócił ale niestety na dzień dzisiejszy nie mam pojecia kiedy to dokładnie będzie. Na pewno dam znać.

Opublikowano

We wrześniu wpadnę do Was na zlot. :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie zdejmowaliście zderzak do montażu dokładki z cupry ?

Opublikowano

Ja u siebie w b7 nie zdejmowałem ;)

Opublikowano
12 godzin temu, Ziewal napisał:

Panowie zdejmowaliście zderzak do montażu dokładki z cupry ?

Ja też nie :) tylko robiłem to na zjeździe do garażu :) zostawiłem samochód przed i miałem sporo miejsca - najlepiej robić to we dwójkę co by było równo. 

Opublikowano

Podniosę obie strony na lewarku i się położę, muszę sam dać rady bo nie mam nikogo do pomocy 

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano
6 godzin temu, Ziewal napisał:

Podniosę obie strony na lewarku i się położę, muszę sam dać rady bo nie mam nikogo do pomocy 

Czy masz kanał do dyspozycji?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.