Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
22 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Audi już na chodzie? Problem z wtryskami rozwiązany? 


No to co Panowie przyszła środa? godzina 19? 

Klepać w kalendarzach :)

Hula aż miło, w końcu poczułem te 170 KM i jeździ tak jak być powinno.

Wtryski i pompa vacum wymienione, w tym samym czasie doszedł rozrząd wymiana no i nie dawno imbusik - pompa oleju.  + wymiana oleju i filtrów. 

Operacje te dały po kieszeni aż miło :wallbash:

Wstępnie klepie termin i zawitam jak nic nie wypadnie B)

Edytowane przez Dandusiek

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z powodu wyjazdu w rodzinne strony nie będzie mnie w tym tygodniu :sad:

Opublikowano

Jutro wyjeżdżam z Gdańska na ponad tydzień, więc tym razem wypadam z gry. :kwasny:

Edytowane przez george

Opublikowano

W takim razie proponuje przełożyć spot jak nie ma chętnych 

Opublikowano

Wojtek no jak, jest trzech Ty, Darek i Damian, a jak ja dojdę do środy do jakiegoś ładu ze zdrowiem to też bym podjechał chociaż na chwilę. Więc w 4 to już gruby spot ?

Opublikowano

No właśnie patrzeć na nasze średnie to gruby ??

Zdarzały się dwuosobowe spoty :decayed:

Opublikowano

W listopadzie były aż 3 osoby. :D 

Opublikowano

Proponuje żeby wszyscy chętni potwierdzili w środę koło np 16 

Opublikowano

Jeżeli ktoś się jeszcze zjawi to ja będę - mogę potwierdzić już teraz :)

Opublikowano

To co we dwóch mamy się spotkać ? Myśle, że jak nie będzie więcej chętnych to przełóżmy na przyszłą środę 

Opublikowano
2 minuty temu, Ziewal napisał:

To co we dwóch mamy się spotkać ? Myśle, że jak nie będzie więcej chętnych to przełóżmy na przyszłą środę 

 

 

Zobaczymy jak we dwóch to pewnie - @MaTeo85 ma dać znać około 16 czy będzie. 

 

@Dandusiek a Ty jak tam? 


 

Opublikowano

Będę ?

Opublikowano

No dobra to już nas trzech jest ?

Opublikowano

No i elegancko! 

 

@MaTeo85, @Ziewal  19 pasuje? 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Tak 19

Opublikowano

Ok 19

Opublikowano

Dzięki panowie za pomoc z tymi wycieraczkami :) Miało być szybko i bez problemowo, a wyszło jak zawsze ? no ale najważniejsze że się udało, a w weekend je zdejmę jeszcze raz i ładnie wszystko oczyszczę, zmienię podszybie na nowe i złoże na gotowo jak trzeba :)

Oczywiście dzięki za spota i pogaduchy.

Do następnego razu.

Opublikowano

Wzajemnie, było fajnie jak zwykle i do następnego ?

Opublikowano

To tu pamiątka:

 

IMG_20200122_200107__01.jpg

 

Od lewej @MaTeo85, @lewiatan1989@Ziewal

 

@MaTeo85 No i polecamy się na przyszłość co kilka głów to nie jedna :hi:

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Niestety, ze względu na kontuzję jaką nabawiłem się wczoraj na treningu przed samym spotem nie byłem wstanie zawitać... Sorki panowie. :no:

Nawet już na forum nie chciało mi się wchodzić, bo zwijałem się z bólu. Szyja i plecy, odmówiły posłuszeństwa, coś sobie naciągnąłem porządnie :wallbash:

 

P.S Widzę, że stałe grono "spotowiczów" aktywne i nie odpuszcza. Tak trzymać panowie :thumbup1: Pasowało mi idealnie, ale zawsze wiatr w oczy. Dalej będę parkował bez czujników, a chciałem komuś się pod kompa podłączyć i zobaczyć jaki czujnik padł mi z tyłu, taki myczek :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.