Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z ferrari,lambo,aston i coś tam na 4litrach paliwa,Ferrari przejechało 3km, a Audi 8.

Drugi wyścig to BMW M5 kontra Prius na 4litrach,M5 jechało za Tojką i zrobiło 3km więcej :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:13_________________________________________________Taki kryzysowy odcinek :decayed:

To którą serię dają na tym Knowledg'e??? Toć to starocie jakieś :decayed:

Ps. i nie M5 a M3 jak dobrze pamiętam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z ferrari,lambo,aston i coś tam na 4litrach paliwa,Ferrari przejechało 3km, a Audi 8.

Drugi wyścig to BMW M5 kontra Prius na 4litrach,M5 jechało za Tojką i zrobiło 3km więcej :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 23:13_________________________________________________Taki kryzysowy odcinek :decayed:

To którą serię dają na tym Knowledg'e??? Toć to starocie jakieś :decayed:

Ps. i nie M5 a M3 jak dobrze pamiętam :gwizdanie:

Niby nowa :cool1:

Opublikowano

D.upa tam stara seria i faktycznie jechało M3 :tongue4:

Dzień bez spamu to dzień stracony co Tomek :gwizdanie:

spamq.jpg

Opublikowano

orzesz kurfa :shocked:

przebiłem nawet Dibo :kox:

Opublikowano

Fajne mamy zdjęcie w pierwszym poście :naughty:

Opublikowano

Fajne fajne :decayed: tylko znów siebie na nim nie widze :tongue4:

Opublikowano

Jak tak wam tu dobrze, to pozwolę sobie na malutki :ot:

Więc,jak się będzie ktoś nudził w sobotę lub będzie w okolicy to Zapraszam Serdecznie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_w_koscierzynie-t67425.0.html :wink4:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 19:03_________________________________________________

Doszły dziś polarki !!! Odbiór na spocie w tą środę !!! Chyba że ktoś chce wcześniej ;>

No w końcu odzież :radocha: , a myślałem, że w góry pojadę w polówce klubowej :paker:

Opublikowano

No w końcu odzież :radocha: , a myślałem, że w góry pojadę w polówce klubowej :paker:

Twardziochem trzeba być :kox:

Opublikowano

Za 1,5k?

Jak najbardzie :good:

Opublikowano

Za 1,5k?

Jak najbardzie :good:

ale widziałem że są dwie wersje - ta druga ma pokrętło tylko z jednej strony

która jest lepsza

Opublikowano

Chlopaki poprawcie fotkę bo głupio wygląda :decayed:

Opublikowano

Za 1,5k?

Jak najbardzie :good:

ale widziałem że są dwie wersje - ta druga ma pokrętło tylko z jednej strony

która jest lepsza

Pierwsza jest z modelu b5

Ta druga jest nowsza i ma wiekszy wyswietlacz byla montowana w modelach b6

Opublikowano

teraz rozumiem wielkie dzięki

muszę się rozejrzeć za tą nowszą

tomek

Opublikowano

Panowie mam pytanie do znających się na żeczy

co o tym myślicie ??

http://www.allegro.pl/item558141667_nawigacja_audi_a2_a3_a4_a6_montaz_gdansk.html

warto to sobie kupić ??

Zdecydowanie za dużo!!

Opublikowano

Za 1,5k?

Jak najbardzie :good:

ale widziałem że są dwie wersje - ta druga ma pokrętło tylko z jednej strony

która jest lepsza

Ta z jednym pokrętłem jest nowsza, więc lepsza :wink4:

Opublikowano

za rns-e chcą 3000zł[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 14:13_________________________________________________w miare dobrze robia i sa godni polecenia

Opublikowano

za rns-e chcą 3000zł[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 14:13_________________________________________________w miare dobrze robia i sa godni polecenia

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

mnie wyszło taniej

Opublikowano

taniej za która navi?

robiłes u nich ?

Opublikowano

Dybek to mój koleszka - polecam, jak co powoływać się na Łukasza z Malborka :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.