Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

podobno chłopaki nie jadą :shocked:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podobno chłopaki nie jadą :shocked:

focha załapali że na spocie nie będziesz :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

podobno chłopaki nie jadą :shocked:

focha załapali że na spocie nie będziesz :gwizdanie: :tongue4:

Ktoś napisał że Poznań robi 200km w godzinkę i chłopaki z PO MO RZA chyba wymiękły :gwizdanie:

Opublikowano

podobno chłopaki nie jadą :shocked:

focha załapali że na spocie nie będziesz :gwizdanie: :tongue4:

madas,Pre to wyimaginowana postać,stworzyliśmy go żeby mieć wtyczkę w zarządzie :gwizdanie:

popytaj chłopaków z 3M,poza paroma wtajemniczonymi w projekt [virtual vip project] nikt go nie widział na żywo :cool1:

Ktoś napisał że Poznań robi 200km w godzinkę i chłopaki z PO MO RZA chyba wymiękły :gwizdanie:

bu ha ha :polew:

jarko,dlatego wyjeżdżamy przed poznaniakami,żeby nas nie blokowali śmiesznym 200km/h :gwizdanie:

Opublikowano

Ktoś napisał że Poznań robi 200km w godzinkę i chłopaki z PO MO RZA chyba wymiękły :gwizdanie:

bu ha ha :polew:

jarko,dlatego wyjeżdżamy przed poznaniakami,żeby nas nie blokowali śmiesznym 200km/h :gwizdanie:

Przepychanki na trasie :kox:

I tak sie Wszyscy w korku na zakopiance spotkacie :gwizdanie: weźcie Sobie karty :decayed:

Opublikowano

I tak sie Wszyscy w korku na zakopiance spotkacie :gwizdanie: weźcie Sobie karty :decayed:

dla POMORZA ma być otwarta dodatkowa nitka :gwizdanie:

Opublikowano

I tak sie Wszyscy w korku na zakopiance spotkacie :gwizdanie: weźcie Sobie karty :decayed:

Hm... to jak spota na zakopiankę przenosimy? :naughty:

Opublikowano

I tak sie Wszyscy w korku na zakopiance spotkacie :gwizdanie: weźcie Sobie karty :decayed:

dla POMORZA ma być otwarta dodatkowa nitka :gwizdanie:

Nitke to będziesz miał... ale w drodze do domu :naughty:

I tak sie Wszyscy w korku na zakopiance spotkacie :gwizdanie: weźcie Sobie karty :decayed:

Hm... to jak spota na zakopiankę przenosimy? :naughty:

No Wy to chyba nie macie wyjścia za bardzo... Będę czekał na Was w Stasindzie :cool1:

Opublikowano

my będziemy jechać z v 110-140 km/h tak jest ustalone ze względu na nasze maleństwa i żony , poza tym od nas jedzie spory sznurek więc nie ma co pędzić .....

Opublikowano
  • Autor

nikt go nie widział na żywo :cool1:

nie no :cygaro: przecież Ty nie wyglądasz jak ten na zdjęciu obok posta (awatarek) :vava:

;)

spoko, mam nadzieje, że już niedługo będę oglądać te Wasze s-liny :)[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:57_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80269,6342442.html?i=1

no i gdzie "letnie" spoty będą teraz :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj podjechalem na shell`a na Morskiej w Gdyni i zaatakowal mnie pracownik z pytaniem czy mam karte, ja mu na to ze tak. On do mnie ze V-Power dzisiaj w cenie zwyklego diesla, ale tylko dzisiaj mowi. Nie wiem czy na innych stacjach tez jest ta promocja.

Opublikowano

Na przymorzu tez tankowalem powera w cenie 3.65

Opublikowano

Na morskiej za powera dalem 3,54 za litr.

Opublikowano

Hej panowie.

Jakie rokowania na dzisiejszy spot? Bedzie pare osób? Pytam, bo wybieram się dzisiaj do was a będzie to mój dziewiczy spot hehe :decayed:

Pozdro

Opublikowano

Zapewne będzie :)

Opublikowano

Hej panowie.

Jakie rokowania na dzisiejszy spot? Bedzie pare osób? Pytam, bo wybieram się dzisiaj do was a będzie to mój dziewiczy spot hehe :decayed:

Pozdro

Nie peniaj ktoś się znajdzie :decayed:

Pany kiedy zmieniacie na letnie (poza tobą Tomek :kox:), podobno pod koniec marca ma być lato :kox:

Opublikowano

Pany kiedy zmieniacie na letnie (poza tobą Tomek :kox:), podobno pod koniec marca ma być lato :kox:

Kiedy je sobie kupię :decayed:

Opublikowano

Nie peniaj ktoś się znajdzie :decayed:

Pany kiedy zmieniacie na letnie (poza tobą Tomek :kox:), podobno pod koniec marca ma być lato :kox:

Jak temp. podskoczy powyżej ~6st i nie będzie spadać. Oby było tak jak mówisz bo zima już mi tyłem wychodzi.

Dobra powoli trzeba się zbierać. Mam nadzieję że was tam bez problemu znajdę.

Do zobaczyska :good:

Ps. Łepski Jedziesz z Rumi? Może sie spykniemy powiedzmy na Orlenie koło Bodegi? :kox:

Opublikowano

Pany kiedy zmieniacie na letnie

Przed wylotem do bukowiny :kox:

Opublikowano

Możemy się zgadzać, ja będę na Orlenie kolo 19:45

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.