Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobno ktoś naliczył 17 furek

ja również podziekował za spota :hi:[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:29_________________________________________________ale chyba w tym 3 nie :a4fan:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy :decayed:

ale, że co ?

Opublikowano

pierwszy :decayed:

ale, że co ?

najszybszy :decayed:

cicho mateo :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

no no ale gentelmanów mamy w klubie :gwizdanie:

Bieniek okrzyknięty gentelmanem nr 1!!! :kox:

i nie wiem kto srebrnym avantem przede mnie sie wbił przed wyjazdem, no ładnie traktujecie rodzynka klubowego!!! :blink:

dziękować wszystkim za miłe porady odnośnie mojego paździoszka, jutro czeka go kanałowe!!! biedactwo hehe

Opublikowano

mateo,browarek niezły,niezły :cool1::hi:

Opublikowano

Alona przed kanałowym trzeba dobrze odkazić...

nalepiej czystą.... :naughty:

Opublikowano

Dzięki za fajnego spocika :wink4::good:

Opublikowano

no no ale gentelmanów mamy w klubie :gwizdanie:

Bieniek okrzyknięty gentelmanem nr 1!!! :kox:

i nie wiem kto srebrnym avantem przede mnie sie wbił przed wyjazdem, no ładnie traktujecie rodzynka klubowego!!! :blink:

dziękować wszystkim za miłe porady odnośnie mojego paździoszka, jutro czeka go kanałowe!!! biedactwo hehe

to nie dopuszczalne :wallbash:
Opublikowano

Dzięki za fajnego spocika :wink4::good:

no fajny,fajny :)

tylko ta kawa za 15 zeta :confused4:

Gili,weźmiesz mnie na hol tak od Nowych Marzów do Torunia,co bym se na paliwku odbił :cool1:

Opublikowano

mateo,browarek niezły,niezły :cool1::hi:

Cieszy mnie to, na zdrówko.

Widziałem panowie, że nazwa piętra się zmieniła ?![br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:46_________________________________________________"PIĘTRO PARÓWY" :polew:

Opublikowano

mateo,browarek niezły,niezły :cool1::hi:

Cieszy mnie to, na zdrówko.

Widziałem panowie, że nazwa piętra się zmieniła ?!

PARÓWY to od wielkości (w sensie wysokości) członków (w sensie towarzyszy) :kox:

oprócz mydla :gwizdanie:

Opublikowano

no no ale gentelmanów mamy w klubie :gwizdanie:

Bieniek okrzyknięty gentelmanem nr 1!!! :kox:

i nie wiem kto srebrnym avantem przede mnie sie wbił przed wyjazdem, no ładnie traktujecie rodzynka klubowego!!! :blink:

dziękować wszystkim za miłe porady odnośnie mojego paździoszka, jutro czeka go kanałowe!!! biedactwo hehe

to nie dopuszczalne :wallbash:

:thumbdown:

no teraz to tylko kwiaty pomogą... :rolleyes:

Opublikowano

Dzięki za fajnego spocika :wink4::good:

no fajny,fajny :)

tylko ta kawa za 15 zeta :confused4:

Gili,weźmiesz mnie na hol tak od Nowych Marzów do Torunia,co bym se na paliwku odbił :cool1:

Ja mam dychę więcej do odbicia :decayed:
Opublikowano

Ja mam dychę więcej do odbicia :decayed:

człowieku qurwa :wallbash:

15 zeta za jedną ;(

myślałem,że Resztek stawia,drań mnie wyhujał :wallbash:

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

myślałem,że Resztek stawia,drań mnie wyhujał :wallbash:

A ja liczyłem na Ciebie :gwizdanie: widocznie nie dogadaliśmy się na PW :przebiegly:

Najwyżej w Łodzi zrobimy zrzutę z Poznaniakami do kapelusza na wahe dla Ciebie i nową torebkę dla żony :decayed:

Opublikowano

nie no nawet TOMEK nie reaguje na mą rozpacz... ;(

Opublikowano

I chyba jako ostatni ja dotarłem ;(

Udany spocik :decayed:

mateo jeszcze raz dzięki za lekturkę

Opublikowano

no teraz to tylko kwiaty pomogą... :rolleyes:

nie no nawet TOMEK nie reaguje na mą rozpacz... ;(

:kwiatek: choć to nie ja Tobie drogę zajechałem !

Opublikowano

nie no nawet TOMEK nie reaguje na mą rozpacz... ;(

ale co,co sie stało,słucham cię :przebiegly:

Opublikowano

przecież napisałam!!!!! tak Wy mnie wszyscy słuchacie!!!!! :wallbash::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.