Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli: ???

nie myśl tyle, bo Ci mózg wyparuje :tongue4:

słuchajcie jakies w rozsądnej cenie z tych w miare ok CB to jakie?? Bo chyba sobie kupie w takim razie, skoro nikt mi nie może pożyczyć :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja polecam UNIDEN PRO 520 XL na Matarni łepek sprzedaje

mam do niego kom, jak chcesz to napisz mi na PW

Opublikowano

:mysli: ???

nie myśl tyle, bo Ci mózg wyparuje :tongue4:

słuchajcie jakies w rozsądnej cenie z tych w miare ok CB to jakie?? Bo chyba sobie kupie w takim razie, skoro nikt mi nie może pożyczyć :kox:

A już chciałem Ci pożyczyć, ale jak mi mózg wyparuje to zapomne sie upomnieś o swoje.

Opublikowano

mydlo a dla czego ja nie widziałem tego zdjęcia ?? :decayed:

Opublikowano

mydlo[/color][/b] a dla czego ja nie widziałem tego zdjęcia ??

ale którego ??

Opublikowano

mydlo[/color][/b] a dla czego ja nie widziałem tego zdjęcia ??

ale którego ??

Alvaro, to zdjęcie chyba Gili umiescił, jest u nas na forum pare str wczesniej hehe

Kiedy wreszcie na spota sie stawisz, co?? :kox:

Opublikowano

Alvaro, to zdjęcie chyba Gili umiescił, jest u nas na forum pare str wczesniej hehe

Nie ja tylko pre :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:29_________________________________________________

ooo, ekipa...

DSC01435.JPG

Opublikowano

Alvaro, to zdjęcie chyba Gili umiescił, jest u nas na forum pare str wczesniej hehe

Nie ja tylko pre :gwizdanie:

co za różnica :tongue4:

a tak na marginesie, to mam pokrywe zaworów cała do wymiany, bo wymiana samego uszczelniacza z dołu nic nie dała, bo teraz leci z góry ;(

Opublikowano

a tak na marginesie, to mam pokrywe zaworów cała do wymiany, bo wymiana samego uszczelniacza z dołu nic nie dała, bo teraz leci z góry ;(

U FAZEGO były wymieniane same uszczelki i nie leciało, chociaż ktoś sugerował, że trzeba zmienić pokrywy.

Z tego co pamiętam nie były one tanie.

Opublikowano

właśnie chodzi o to, że tych uszczelek z góry nie da sie kupic osobno, wymienili mi tą od spodu i to nic nie dało

niestety muszę całą pokrywę wymienić

ta, u Grobla po zniżkach ok. 390 zł :wallbash:

oprócz tego 70 za uszczelke zapłaciłam ;(

Opublikowano

właśnie chodzi o to, że tych uszczelek z góry nie da sie kupic osobno, wymienili mi tą od spodu i to nic nie dało

niestety muszę całą pokrywę wymienić

ta, u Grobla po zniżkach ok. 390 zł :wallbash:

oprócz tego 70 za uszczelke zapłaciłam ;(

moim zdaniem osoba która ma 2.5 TDI 150 PS to osoba która 100-wami podciera się w toalecie i taki wydatek to pikuś :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________nie no żartuję :polew:

Opublikowano

moim zdaniem osoba która ma 2.5 TDI 150 PS to osoba która 100-wami podciera się w toalecie i taki wudatek to pikuś :gwizdanie: :decayed:

No Alona ale Ci dowalił :polew:

Opublikowano

właśnie chodzi o to, że tych uszczelek z góry nie da sie kupic osobno, wymienili mi tą od spodu i to nic nie dało

niestety muszę całą pokrywę wymienić

ta, u Grobla po zniżkach ok. 390 zł :wallbash:

oprócz tego 70 za uszczelke zapłaciłam ;(

Ach to aso :doh1:

Ja kupiłem od TOM 77 same uszczelki za 45 zł z przesyłką :decayed:

Opublikowano

właśnie chodzi o to, że tych uszczelek z góry nie da sie kupic osobno, wymienili mi tą od spodu i to nic nie dało

niestety muszę całą pokrywę wymienić

ta, u Grobla po zniżkach ok. 390 zł :wallbash:

oprócz tego 70 za uszczelke zapłaciłam ;(

moim zdaniem osoba która ma 2.5 TDI 150 PS to osoba która 100-wami podciera się w toalecie i taki wydatek to pikuś :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________nie no żartuję :polew:

no co Ty, zwariowałeś!! :tongue4:

nie da się samych uszczelek kupić od pokrywy zaworów!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Alona, GILI kupił kurde o wiele taniej

Opublikowano

ALONA dzwon do firmy Samli z rumi

nigdzie nie dostaniesz usczelek do AJM nawet w aso bo wystepuje razem z pokrywa zaworów która kosztuje 500zł

a u nich kupisz same uszczelki wiec do swojego dostaniesz bez problemu

Opublikowano

ALONA dzwon do firmy Samli z rumi

nigdzie nie dostaniesz usczelek do AJM nawet w aso bo wystepuje razem z pokrywa zaworów która kosztuje 500zł

a u nich kupisz same uszczelki wiec do swojego dostaniesz bez problemu

Tylko ile wyjdzie przesyłka z Rumuni :polew:

Opublikowano

już zamówiłam w ASO, jak jutro zadzwonie i podziekuje, to mnie Pan Marcin od części zamorduje :wallbash:

poza tym, mam to gdzieś, ojciec płaci :kox:

Opublikowano

już zamówiłam w ASO, jak jutro zadzwonie i podziekuje, to mnie Pan Marcin od części zamorduje :wallbash:

poza tym, mam to gdzieś, ojciec płaci :kox:

Taka to ma dobrze

Opublikowano

Pan Marcin sprzeda to komuś innemu kto nie będzie wiedział, że w firmie Samli da sie kupić same uszczelki.

Ale jak to nie z Twojego portfelika to .... bierz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.