Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ee tam, w środę to kupa :thumbdown:

myslałem, że przełożycie to bym zdążył...

u mnie już jest ponad 20 stopni :cool1:

Co myślicie o tym, żeby zrobić ognisko w lany poniedziałek na Cipkowie :mysli:

w Cipkowie?? :D

jestem za, dawno nie jadłam kiełbasek :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiełbaski w cipkowie smakuja lepiej :mysli:

Opublikowano

myslałem, że przełożycie to bym zdążył...

Trzeba było tak od razu, rzuć hasło to się coś ustawi.

Opublikowano

To przecież zarzucił :decayed:

Opublikowano

ja jestem za ogniskiem w cipkowie :cool1:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 22:30_________________________________________________ale żeby nie padało ;]

Opublikowano
  • Autor

cipkowo ? że koło jakiejś psiarni ? mówta ludzkim głosem

mateo, mi teraz będą bardziej pasować poniedziałki albo piątki - soboty/niedziele też wchodzą w grę.

A jak u Was ?

Opublikowano

d3563d612486530cmed.jpg

to je cipkowo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no patrzę od przodu... od tyłu... z boku... inic**ja

nie wychodzi żadne cipkowo, jeno jakieś pępkowo ...

Co o tym myślicie ? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Co ty pre, Polski nie znasz nie wiesz gdzie to je :cool1:

Opublikowano
  • Autor

znaczy się, niedaleko cipkowa ? :polew:

Opublikowano

Wejdź w mój profil, na dole jest mapa i za znaczone miejsce, w którym znajduje się ta Metropolia :gwizdanie:

Opublikowano

Witam wszystkich

Zachciało mi się grilla w Weekend więc się wybrałem na działke za miasto, dojechać dojechałem ale z powrotem był już problem

Po prostu wpadłem przodem po samą miskę olejową :( i wyrwałem przedni spojler

Czy ktoś zna może numery tych bocznych zaczepów które trzymają dolny spojler ?? - niestety całkiem się połamały

Opublikowano

Witam wszystkich

Zachciało mi się grilla w Weekend więc się wybrałem na działke za miasto, dojechać dojechałem ale z powrotem był już problem

Po prostu wpadłem przodem po samą miskę olejową :( i wyrwałem przedni spojler

Czy ktoś zna może numery tych bocznych zaczepów które trzymają dolny spojler ?? - niestety całkiem się połamały

Wsporniki enthaelt:

[8E0 807 227]

[8E0 807 228]

Opublikowano

Wsporniki enthaelt:

[8E0 807 227]

[8E0 807 228]

Dzięki

A czy może mi ktoś to ściągnąć ??

Opublikowano

Chlopaki! Czy ktos wie gdzie moge dorwac b6 na czesci, jakis szrot lub od osoby prywatnej, potrzebuje kilku dupereli,

lub ewentualnie gdzie sa szroty w okolicach 3miasta.

Tomas dzwon do groblewskiego, powinni miec.

Opublikowano

booster dzwoń do tego człowieka

Piotr - 606684605

ja biorę od niego części do B6

pozdro

Opublikowano

Dzieki Tomas,

Wlasnie dzwonilem, ale niestety nie ma juz zadnej czesci ktora potrzebuje.

Opublikowano

Widze Booster przekładka w toku :)

Przyznać się kto dzisiaj ok 16.30 śmigał Kapitańską srebrnym sedanem B5 (ramki klubowe były) nra rej. GA 01**F

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorki_g1900_arkadia_poziom_2_obszar_zolty-t45.0.html;msg827793#msg827793

trafna w 101% uwaga, pod rozwagę

pany, będę w środę już w Polsce, jednak nie pojawię się na spocie z przyczyn.....

Czy możliwy za to jest spot we wtorek zaraz po świetach ? (14.04) ?

Z chęcią bym wtedy się pojawił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.