Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a no chyba ze tak :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jeszcze można sobie wyobrazić, ale blond murzynka, to dopiero widok zwłaszcza kocyk...

ale nawet blond mudzinki mają czarny "kocyk" :gwizdanie:

Powiem Oli gdzie zaglądasz :tongue4:
Opublikowano

OLO to na Ciebie się natknąłem na autostradzie w kierunku Tczewa przed "chwilą"?? GTC 84?? czy tam 74?? :mysli:

Opublikowano

to jeszcze można sobie wyobrazić, ale blond murzynka, to dopiero widok zwłaszcza kocyk...

ale nawet blond mudzinki mają czarny "kocyk" :gwizdanie:

Powiem Oli gdzie zaglądasz :tongue4:

to ja powiem ze wsadzałeś sobie kredki :decayed:

Opublikowano

No wiesz Tomek ...

Zawsze jak jadę po morskiej zakładam blond perue :evil: taki fetysz :polew: :polew:

Opublikowano

to jeszcze można sobie wyobrazić, ale blond murzynka, to dopiero widok zwłaszcza kocyk...

ale nawet blond mudzinki mają czarny "kocyk" :gwizdanie:

Powiem Oli gdzie zaglądasz :tongue4:

to ja powiem ze wsadzałeś sobie kredki :decayed:

nie pamiętam :gwizdanie:

ale naślę na ciebie FAZEGo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no Świąteczny nastrój nam się udzielił :gwizdanie:

jakie Świeta ?

OLO to na Ciebie się natknąłem na autostradzie w kierunku Tczewa przed "chwilą"?? GTC 84?? czy tam 74?? :mysli:

na spot juz jechałeś ? :mysli:

Opublikowano

No wiesz Tomek ...

Zawsze jak jadę po morskiej zakładam blond perue :evil: taki fetysz :polew: :polew:

to jeździsz jak piz*a :decayed:,wyprzedziłem cię pasem dla skręcających w lewo :cool1:

...ale to może przez te szpilki :gwizdanie:,no i chyba akurat się malowałeś :przebiegly:

Opublikowano

...ale to może przez te szpilki

Cii bo się wyda, że Alonie buchnołem z bagażnika :polew:

Opublikowano

OLO to na Ciebie się natknąłem na autostradzie w kierunku Tczewa przed "chwilą"?? GTC 84?? czy tam 74?? :mysli:

on ma GO DUPEK,klocka za nie dał :decayed:

Opublikowano

OLO to na Ciebie się natknąłem na autostradzie w kierunku Tczewa przed "chwilą"?? GTC 84?? czy tam 74?? :mysli:

on ma GO DUPEK,klocka za nie dał :decayed:

Klocka , to ty idź postaw w odpowiednim miejscu, bo jak to OLO przeczyta......

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ładnie, nie ma mnie w domu cały dzień, a Wy tu mnie obgadujecie, naśmiewacie się z paździocha i aluzje co do koloru moich włosów rzucacie :kox:

PAŹDZIOSZEK mój kochany najwięcej 220 na razie nim jechałam (poszedłby więcej), bo miałam zimówki do 190, chociaż Mydło by pewnie i 260 wycisnął :naughty:

Obiecuje, że sprawdę i zdjęcie zrobię jak następnym razem na autostradzie zawitam :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ależ wczoraj piękne auta widziałem na naszych ulicach, w tym jedno R8 na blachach GD

No tu się zdziwiłem, bo nie wiedziałem że ktoś ma to w 3city :blink:

Opublikowano

tym jedno R8 na blachach GD

No tu się zdziwiłem, bo nie wiedziałem że ktoś ma to w 3city

Przemas nie gadaj że dopiero widziałeś. Jakoś 2 lata temu się po Gdyni lansowało takie grafitowe

Opublikowano
:kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

no powaga, dopiero teraz

dwa lata ? To od samego początku (premiera była coś z dwa lata temu)

Opublikowano

OLO to na Ciebie się natknąłem na autostradzie w kierunku Tczewa przed "chwilą"?? GTC 84?? czy tam 74?? :mysli:

to moje numry :D

a nie leciales czasem tym mercem co sie zdziwil ze jeszcze przy 240 przyspieszałem :D:polew: :polew: hehe...

Opublikowano
  • Autor

a nie leciales czasem tym mercem co sie zdziwil ze jeszcze przy 240 przyspieszałem :D:polew: :polew: hehe...

ha ! To wszystko wiadomo teraz....

Alv nie ma żadnej audicy (no chyba, że kuzyna) :tongue4: , a powozi się mesiem.

Alvik, dawaj na spota, to oblukamy... Z zakupem kapelusza się wstrzymamy tym razem, obiecuję ! :cygaro:

:bag:

Opublikowano

on ma GO DUPEK,klocka za nie dał :decayed:

chcialbym miec takie tablice :gwizdanie:

wtedy wszystkie zdjecia z fotoradaru przysyłaliby prosto do Ciebie :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj widziałem blachy G0 GRUBA

:kox:

tylko nie mówta, że 5 lat takie już jeżdża w po Trójmieście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.