Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jupiiiiiiiiii

znalaz~łam nowego paździocha dla siebie :kox: :kox: :kox:

http://moto.allegro.pl/item602660242_audi_a4_sedan_2005_rok.html

pomożecie mi go zrobić??? :naughty: :naughty:

ale dostała kopa w dupkę :polew:

chcesz jeździć autem 50/50 ??

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jupiiiiiiiiii

znalaz~łam nowego paździocha dla siebie :kox: :kox: :kox:

http://moto.allegro.pl/item602660242_audi_a4_sedan_2005_rok.html

pomożecie mi go zrobić??? :naughty: :naughty:

ale dostała kopa w dupkę :polew:

chcesz jeździć autem 50/50 ??

tak marzy mi sie sk~ładak :kox:

ironi się nie dopatrzy~łeś?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Co taka cisza na forum 3 city :gwizdanie:

Opublikowano

Co taka cisza na forum 3 city :gwizdanie:

ciiiiii

wszyscy spią :D

Opublikowano

Co taka cisza na forum 3 city :gwizdanie:

ciiiiii

wszyscy spią :D

ta, chyba chleją :polew: :polew:

Opublikowano

Co taka cisza na forum 3 city :gwizdanie:

ciiiiii

wszyscy spią :D

ta, chyba chleją :polew: :polew:

ja osobiście robiłem dzisiaj pierwszego grilla w 2009r

okazją było to, że w niedziele wylatuje do USA :gwizdanie: :naughty:

Miłego środowego spotowania

Pozdro antonio :hi:

Opublikowano

Na ostatnim spocie ktoś powiedział ze wtorki byłyby lepszym terminem na spoty. Czy ktoś dalej tak uważa ? Ja osobiście byłbym bardzo za przeniesieniem spotów z środy na wtorek. :good: Godzina nie gra roli.

Opublikowano

Na ostatnim spocie ktoś powiedział ze wtorki byłyby lepszym terminem na spoty. Czy ktoś dalej tak uważa ? Ja osobiście byłbym bardzo za przeniesieniem spotów z środy na wtorek. :good: Godzina nie gra roli.

ja też jestem za wtorkiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no tak, bo w środę tańce skakańce :naughty:

Opublikowano

jest moze ktos z Gdyni kto ma na sprzedaz naklejki z a4 klub ?

Opublikowano

jest moze ktos z Gdyni kto ma na sprzedaz naklejki z a4 klub ?

Zamow na stronie....

Opublikowano

to wiem akurat, ale myslalem.. ze moze ktos :)

koles z ubezpieczalni dopiero za 6dni da mi znac z wycena.. ale powiedizal ze nie ma co beda liczyc jak za naprawe a nie nowe elementy :\ jakas Benefia..

Opublikowano

jest moze ktos z Gdyni kto ma na sprzedaz naklejki z a4 klub ?

Zamow na stronie....

możemy razem zamówić, bo nie potrzebuje aż 5ciu :naughty:

za naprawe?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a jak oni do cholery chcą naprawiać zbitą lampę?? skleic?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w ogole gdzie ten gostek miał auto ubezpieczone?? jak w PZU, to najlepiej jak wstawisz auto do warsztatu gdzie mają umowę z PZU podpisaną i wtedy oni wyceniają i nie ma problemu z dostaniem kasy

Opublikowano

ubezpieczalnia

złodzieje :angry:

trzeba walczyć jak ze skarbówka aby mieć swoje prawa

Opublikowano

Na ostatnim spocie ktoś powiedział ze wtorki byłyby lepszym terminem na spoty. Czy ktoś dalej tak uważa ? Ja osobiście byłbym bardzo za przeniesieniem spotów z środy na wtorek. :good: Godzina nie gra roli.

mi niestety pasuje środa bo to jedyny mój wolny dzionek popołudniu :(

Opublikowano

No właśnie, ciężko dogodzic wszystkim. Ja np. Mam zawsze wieczor wolny poza środa :confused4: moze zrobilibyśmy głosowanie ?

Opublikowano

Sroda :good:

Opublikowano

Byle nie piątek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.