Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a sklepy Guessa mają?? :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a sklepy Guessa mają?? :kox:

a jakie rzeczy chcesz z Guessa?

Opublikowano

Panowie, kto dziś śmigał taką złotą B7 2.0 Quattro obwodnicą z Gdyni w stronę Gdańska, koło 8:15 ?

Najpierw przede mną, później za mną... tak się przyglądał kierowca

pewnie jakiś gej :decayed:

Opublikowano

a sklepy Guessa mają?? :kox:

a jakie rzeczy chcesz z Guessa?

jakas fajna torbe i buty, a będziesz jechał do outletu?? do kiedy zostajesz ?? :naughty:

Opublikowano

a sklepy Guessa mają?? :kox:

a jakie rzeczy chcesz z Guessa?

jakas fajna torbe i buty, a będziesz jechał do outletu?? do kiedy zostajesz ?? :naughty:

o rany, czyli ja mam trafić w Twój gust i wybrać dla Ciebie torebkę i buty??

Widziałem Cię tylko 2 razy

Z Las Vegas dzisiaj wyjeżdżam zwiedzać Grand Canyon i jutro z rana wylatuje do Chicago i z tamtąd do Warszawy

Opublikowano

jutro z rana wylatuje do Chicago,kupuję wszystkim żarniki i z tamtąd do Warszawy

super :good:

Opublikowano

ciekawe ile kosztują :mysli:

jaką max kwote jesteś w stanie zapłacić za nie jeżeli już je znajdę??

Opublikowano

Widziałem Cię tylko 2 razy

Mój ojciec swoja zone widział tylko 4 razy i za 5 sie ożenił

wiec jescze kilka wizyt i bedziemy mieć klubowe weselicho :decayed:

ja już zbieram butelki na wódke :decayed:

Opublikowano

ja mam w sloiku złoty bilon metalowy :D:D:D tylko powiedzcie ktory kościół ;D

Opublikowano

ciekawe ile kosztują :mysli:

jaką max kwote jesteś w stanie zapłacić za nie jeżeli już je znajdę??

max 150 PLN/szt a co do $ to musisz przeliczyć :wink4:

Opublikowano

ciekawe ile kosztują :mysli:

jaką max kwote jesteś w stanie zapłacić za nie jeżeli już je znajdę??

max 150 PLN/szt a co do $ to musisz przeliczyć :wink4:

\Za ta cene tez sie pisze[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 16:13_________________________________________________Moze ktos sie zdecyduje jechac jeszcze do kaletki?

Opublikowano

hmmm... moze ja pojade do tej kaletki, ale wróce wieczorem do domu :kox:

o której wyjeżdzacie w ogole?

Opublikowano

o 12

Opublikowano

[br /]

*ZLOT OGÓLNOPOLSKI*

[br /]*POEZJA ZLOTOWA*

zapisywać się :kox:

...bo zaraz miejsc nie będzie :cool1:

Opublikowano

[br /]

*ZLOT OGÓLNOPOLSKI*

[br /]*POEZJA ZLOTOWA*

Kurde, dobry termin :gwizdanie:

Opublikowano

Alona jak chcesz cos z Guuuueeeessssssaaaaaaaaa to daj znac na gg bo moja siostra selluej torby tej marki, tommiego, i innych.. z Montrealu;p

Opublikowano

Antonio dasz rade załatwić zza wielkiej wody porządną teqe :?: :decayed:

Opublikowano

Wszystkiego dobrego Jaca , udanej zabawy panowie.

Opublikowano

Dokladnie,najlepszego i konkretnego weselicha!! :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.