Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na stacji w drodze na Mazury stał taki bezwypadkowy pl.

0f38439d9ae41134med.jpg

już go gdzieś widział :mysli:

Nie wiem jak to jest w przypadku Golfa ale normalnie fabrycznie była wersja VW POLO nazywana ARLEKIN i była właśnie w ten sposób pomalowana - możliwe że i były takie golfy. W niemczech często można je spotkać.

Dokładnie tak jak pisze Adam

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy :polew: :polew:

Ale że co?? Dojechałeś na Matarnie i jeszcze nikogo nie ma??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

Podziękował :hi:

Łepski, a ty se żarówkę wymień!

Opublikowano

Pamiętam pamiętam :decayed:

Opublikowano

Ja tez juz w domu :) podziekowal :)

PS. MOJ POKROWIEC OD APARATU z COCACOLA ZOSTAL W " MOIM AUCIE" :D

Aaaaa zdjecia juz zgrywam wybieram i wrzucam na moj serwerek, mysle kolo godz 24 powinny byc ... bo troche ich jest :P . Kto bedzie chcial wieksza rozdzielczosc to na maila ... :) pozdroowko :)

Opublikowano

Podziekowal :hi:

@Kacza twoj pokrowiec i cocacola wroca do ciebie nienaruszone wraz z poziowozem :decayed: obiecuje ze bede o niego dbal jak o swoje :decayed:

Opublikowano

Bieńka nie było, muszę trochę popłakać ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Kacza kupuj fure od Poźka :tongue4: :tongue4: :tongue4:

I dawaj fotki!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed:

znaczy się bardzo proszę :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: czekamy na foty Kacza :hi:

Opublikowano

ALONA .... ile razy mam Ci mowic ze Booster wzial auto Poźka czyli moje :) na weekend ?! spokojnie ... foty sobie poogladacie jutro :P bo musze zjesc cos bo umieram z gloduuu :P takze cierpliwosci .. postaram sie jeszcze dzis w nocy wszystko wrzucic . Pozdroo :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No i ja w domku dziękować za fotki :hi:

Opublikowano

Dobra sa foty ... zaden szał niestety.

W plenerze wychodza mi TROCHe lepsze fotki(patrz fotki lodowy) takze kto bedzie chcial prywatna sesyjke furki zapraszam na "randke" z Kacza :P

http://bikepics.com/members/kacza/29.04.09/[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 00:03_________________________________________________aaa ... duzy rozmiar na maila podesle bo za dlugo mi sie by ladowaloo .. takze kto bedzie chcial jakies konkretne zdj w duzym formacie prosze o wiad.

Opublikowano

42204879.jpg

a ten co :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Buc :D haha tez sie polalem jak zobaczylem to foto :D

Opublikowano

Buc :D

no nie wiem Kacza,jak ostatnio widziałem to spojrzenie,to na drugi dzień gacie mi zniknęły :cool1:

...a i wypróżniłem się dziwnie łatwo :shocked::mysli:

Opublikowano

Buc :D

:nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

haahhahahaha Tomek .. wspolczuje :D

Moze BUC nam cos powie o tej tajemniczej minie :D majtki jeszcze mam :D

Opublikowano

Foty super. :good: Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.