Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Redzim wpadasz na spota pokazać swoje b7 cabrio?? :kox: :kox: :kox: :kox:

będę ! do zobaczenia :)

i przygotuj się psychicznie hahahaha :naughty: :naughty: :naughty:

każdy bedzie macał, dotykał :kox:

Alona pamietasz jak sie ślinili na widok twoich skór :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Alona pamietasz jak sie ślinili na widok twoich skór :naughty:

w twoim slangu "skór" to jaka część :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Alona pamietasz jak sie ślinili na widok twoich skór :naughty:

w twoim slangu "skór" to jaka część :cool1: :gwizdanie:

ta część która wpadała w czerwień :polew:[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 23:17_________________________________________________http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=219358 :slina: :slina: :slina: :slina: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

musicie to zobaczyć do końca :slina:

ten kolor :slina:

Opublikowano

no muszę powiedzieć ze kolorek sliczny :naughty:

Opublikowano

grafi pomykasz na moich felgach :naughty:

Opublikowano

Redzim wpadasz na spota pokazać swoje b7 cabrio?? :kox: :kox: :kox: :kox:

będę ! do zobaczenia :)

i przygotuj się psychicznie hahahaha :naughty: :naughty: :naughty:

każdy bedzie macał, dotykał :kox:

Alona pamietasz jak sie ślinili na widok twoich skór :naughty:

Spokojnie :) nie będziecie pierwsi :decayed:

Opublikowano

Witam

Panowie czy to że mam walnięty skraplacz klimatyzacji i odłączony czujnik ciśnienia może powodować że po załączeniu stacyjki włącza mi się wentylator klimy i chodzi aż do wyłączenia stacyjki ??

Tomas

tak.

uklad wentylatorow moze wchodzic w tryb awaryjny i wtedy wieje cały czas.

swieci Ci sie do tego jakas kontrolka?

tak

eco jest cały czas włączone

wymieniłem skraplacz ale się okazało że ma inne podłączenie do przewodów

więc musze szukać innego

dzięki

pozdrawiam

wykreć sam czujnik ze starego i podlącz tylko żęby był.

blad powoduje odpiecie czujnika, jak bedzie podpiety nawet jak nic nie zmierzy to powinno byc okey

Opublikowano

Witam

Panowie czy to że mam walnięty skraplacz klimatyzacji i odłączony czujnik ciśnienia może powodować że po załączeniu stacyjki włącza mi się wentylator klimy i chodzi aż do wyłączenia stacyjki ??

Tomas

tak.

uklad wentylatorow moze wchodzic w tryb awaryjny i wtedy wieje cały czas.

swieci Ci sie do tego jakas kontrolka?

tak

eco jest cały czas włączone

wymieniłem skraplacz ale się okazało że ma inne podłączenie do przewodów

więc musze szukać innego

dzięki

pozdrawiam

wykreć sam czujnik ze starego i podlącz tylko żęby był.

blad powoduje odpiecie czujnika, jak bedzie podpiety nawet jak nic nie zmierzy to powinno byc okey

dzięki sprawdze

Opublikowano

grafi pomykasz na moich felgach :naughty:

Ty sprzedać mi nie chciałeś więc poszukałem se innych :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

Opublikowano

grafi pomykasz na moich felgach :naughty:

Ty sprzedać mi nie chciałeś więc poszukałem se innych :gwizdanie:

a pytałeś :mysli:

Opublikowano

Wskoczylem na liste do Pily,kasa tez poszla,takze nie ma odwrotu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wskoczylem na liste do Pily,kasa tez poszla,takze nie ma odwrotu :naughty: :naughty: :naughty:

no panie :good:

Opublikowano

Lepiej forme szykuj bo z Fazym Cie przepijemy!! :evil:

Opublikowano

Lepiej forme szykuj bo z Fazym Cie przepijemy!! :evil:

buhahaha :polew:,dziecko drogie :gwizdanie:

...co ty wiesz o zabijaniu :cool1:

Opublikowano

Stary Panie trening czyni mistrza :hi:

Opublikowano

Stary Panie trening czyni mistrza :hi:

przekonamy się w sobotę w Jarosławcu :naughty:

Opublikowano

Stary Panie trening czyni mistrza :hi:

przekonamy się w sobotę w Jarosławcu :naughty:

Byc moze.Jeszcze o tym nie myslalem.Trzeba jakis nocleg zalatwic.

Opublikowano
  • Autor

jaki Jarosławiec :pilot:

Opublikowano

jaki Jarosławiec :pilot:

jakieś 15750km od Melbourne :gwizdanie:,byłeś to powinieneś kojarzyć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.