Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeeeeewróć monitor i bedzie git malyna :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

było jechać bokiem, też byłoby "git malina"

:decayed:

Opublikowano

hmmmm... :mysli: :mysli: :mysli:

Bieniek, dlaczego tak po chamsku ignorujesz swoją najlepszą koleżankę z klubu?? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

przecież jeszcze będziesz miał wiele esejów do napisania na tej Twojej polidupie :kox: :kox: :kox:

a przecież nie masz kogo innego do wykorzystywania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

było jechać bokiem, też byłoby "git malina"

:decayed:

trza w środę pomyśleć nad jakimś konkretnym filmikiem 3M TEAM :cool1:

Opublikowano

trza w środę pomyśleć nad jakimś konkretnym filmikiem 3M TEAM :cool1:

Super pomysł :good:. Przydałyby się jakieś sceny w akcji na drodze :naughty:

Opublikowano

hmmmm... :mysli: :mysli: :mysli:

Bieniek, dlaczego tak po chamsku ignorujesz swoją najlepszą koleżankę z klubu?? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

przecież jeszcze będziesz miał wiele esejów do napisania na tej Twojej polidupie :kox: :kox: :kox:

a przecież nie masz kogo innego do wykorzystywania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ignoruje?? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Opublikowano

hmmmm... :mysli: :mysli: :mysli:

Bieniek, dlaczego tak po chamsku ignorujesz swoją najlepszą koleżankę z klubu?? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

przecież jeszcze będziesz miał wiele esejów do napisania na tej Twojej polidupie :kox: :kox: :kox:

a przecież nie masz kogo innego do wykorzystywania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ignoruje?? :gwizdanie: :naughty:

tak "chamsko ignoruje" to ładnie powiedziane

wolisz "OLEWA"? (nie powiem czym)

powinieneś włosy na rudo przefarbować!

Opublikowano

Pffff

Opublikowano

;(

Opublikowano

hmmmm... :mysli: :mysli: :mysli:

Bieniek, dlaczego tak po chamsku ignorujesz swoją najlepszą koleżankę z klubu?? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

przecież jeszcze będziesz miał wiele esejów do napisania na tej Twojej polidupie :kox: :kox: :kox:

a przecież nie masz kogo innego do wykorzystywania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ignoruje?? :gwizdanie: :naughty:

tak "chamsko ignoruje" to ładnie powiedziane

wolisz "OLEWA"? (nie powiem czym)

powinieneś włosy na rudo przefarbować!

nie wiem o co chodzi,ale Bieniek na rudo to było by coś :polew:
Opublikowano

powinieneś włosy na rudo przefarbować!

kox :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łepski koxx to TY jestes :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:58_________________________________________________Kto sie dzisiaj wybiera? :naughty:

Opublikowano

Ja niestety nie, ponieważ kibicuje dziś Prokomowi (asseco sopot) w meczu o mistrzostwo :thumbup:

Opublikowano

ja dzisiaj będę :gwizdanie:

Opublikowano

kibicuje dziś Prokomowi (asseco sopot) w meczu o mistrzostwo :thumbup:

Czarni :notworthy::evil:

Opublikowano

WITAM :hi:

jako, ze stałem się posiadaczem A4 AFN i oczywiści nie jest bez wad

czy na środowym spocie tj : 27.05.09 bedzie ktoś miał VAG ? aby mi zdjagnozować co nie co ?

będe wdzięczny za każdą pomoc :)

Opublikowano

właśnie... będzie ktoś miał VAG?

Opublikowano

właśnie... będzie ktoś miał VAG?

może Przemas :cool1: o ile się dziś zjawi

Opublikowano

witam dzisiaj tez jest spot audi a4 pod matarnia ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.