Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak nie urok, to sraczka :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dzisiaj 2000 zł zostawiłam w warsztacie hehe :confused4: :confused4: :confused4:

nie da sie trgo jakos naprawic??? mi sie swieca kontrolki od abs i esp :kwasny: :kwasny: :kwasny:

wydaje sie, ze kable poszły...[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:36_________________________________________________

Alona nie masz serca

a co, kamień?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie miałaś serca aby wyegzekwować sianko za zniszczony czujnik abs

Opublikowano

_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ

Opublikowano

nie miałaś serca aby wyegzekwować sianko za zniszczony czujnik abs

ja za ten czujnik ani złotówki nie zapłace, nie przesadzajmy, wszystko działało, a po wymianie klockow, kaput?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a mogło być tak pięknie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

aeef56bc0b58759dmed7082.jpg

zwróćcie uwagę na schody w tle :polew:

Opublikowano

schody do nieba :kox:

Opublikowano

kurfa,co autor miał na myśli :chytry:

:mysli:

Opublikowano

kurfa,co autor miał na myśli :chytry:

:mysli:

za duzo betonu miał

a na pięteru można.... :naughty:

Opublikowano

w tym miejscu gdzie stoi audi będzie basen a schodami będzie się szło do zjeżdżalni :decayed:

Opublikowano

to kto będzie jutro o 18?

ja z Jackiem na pewno :wink4:

Opublikowano

czyli od 18 do 20 tak??

na 18 będzie ciężko ale jak się uda to zajadę

Opublikowano

czyli od 18 do 20 tak??

może być nawet do 22.30 :decayed:

ale my,ze względy na finał champion league,będziemy do 20 :)

Opublikowano

to kto będzie jutro o 18?

ja z Jackiem na pewno :wink4:

:cool1: :cool1:

Jesli wroce z Tune-up to bede.

Opublikowano

jak narazie dwóch pewniaków: Tomek, Jacek

jak sie wyrobię to będę napewno, zobaczymy co inni napiszą[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 16:23_________________________________________________

to kto będzie jutro o 18?

to kto będzie jutro o 18?

ja z Jackiem na pewno :wink4:

:cool1: :cool1:

Jesli wroce z Tune-up to bede.

ja z Jackiem na pewno :wink4:

:cool1: :cool1:

Jesli wroce z Tune-up to bede.

Bieniek chipsujesz AWX-a?????????

Opublikowano

Jeszcze nie. :evil:

Opublikowano

Jesli wroce z Tune-up to bede.

a naraziłeś się im :blink:?

[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 16:25_________________________________________________

to kto będzie jutro o 18?

to kto będzie jutro o 18?

ja z Jackiem na pewno :wink4:

:cool1: :cool1:

Jesli wroce z Tune-up to bede.

Bieniek chipsujesz AWX-a?????????

ja z Jackiem na pewno :wink4:

:cool1: :cool1:

Jesli wroce z Tune-up to bede.

Bieniek chipsujesz AWX-a?????????

co to za kalambur :cool1::decayed:

Opublikowano

poprawiłem tą zagadkę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja bynde, o 18

mordy wy jedne :decayed:

Tomeczku, weź no proszę faktureczkę :pilot:

Opublikowano

czyli od 18 do 20 tak??

na 18 będzie ciężko ale jak się uda to zajadę

Jutro prowiant trzeba zabrac bo do 22 siedziec czeba :kox:

Opublikowano

ja również na 18.00 przyjadę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.