Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fazy + Lodówa A4[/color] 65-66

Ale czad :polew: :polew: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ty ty, ty mi sie nie pokazuj :cool1:

Opublikowano

Fazy + Lodówa A4[/color] 65-66

Ale czad :polew: :polew: :gwizdanie:

Ty jo mydlany :D

lepiej ścieme walić ze urlopu nie masz :polew:

Opublikowano

Ty jo mydlany :D

lepiej ścieme walić ze urlopu nie masz

Te ZAMRAŻALNIK nie każdy ma w tym roku najdluższe wakacje w życiu tak jak Ty, także bym się cieszył a Twoim miejscu.

A z drugiej strony to ja już 3 zlotach liste obecności podpisałem, Ciebie na zadnym nie widziałem także masz co nadrabiać :naughty:

Opublikowano

Fazy + Lodówa A4[/color] 65-66

Ale czad :polew: :polew: :gwizdanie:

Ktoś musi Fazy'emu piwo nosić :decayed:

Opublikowano

Ktoś musi Fazy'emu piwo nosić :decayed:

Lodówa trenuj bieg ze zgrzewkami !!!

Opublikowano

Ktoś musi Fazy'emu piwo nosić :decayed:

Lodówa trenuj bieg ze zgrzewkami !!!

zatrudnij go do rozładowywania towaru i się nauczy :kox:

Opublikowano

zatrudnij go do rozładowywania towaru i się nauczy

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Po co sie męczyć mister lodówa cie wyręczy :polew:

Opublikowano

:naughty::kox: :kox: :naughty::kox:

:naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:naughty::kox: :kox: :naughty::kox:

:naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

siemka Aliona

Opublikowano

siema siema :kox:

Opublikowano

hey Alonko :) a wiesz że na ostatnim spocie bez Ciebie było smutno :tongue4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:03_________________________________________________nie było z kogo beki potoczyć :tongue4:

:polew:

Opublikowano

Alona czy ja widzę tu jakis podryw z sąsiedniego województwa?? :mysli:

Opublikowano
:mysli: :mysli:
Opublikowano

hey Alonko :) a wiesz że na ostatnim spocie bez Ciebie było smutno :tongue4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:03_________________________________________________nie było z kogo beki potoczyć :tongue4:

:polew:

nie narażaj się Alonie

pamiętaj że ja zawsze stanę w jej obronie

Opublikowano

hey Alonko :) a wiesz że na ostatnim spocie bez Ciebie było smutno :tongue4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:03_________________________________________________nie było z kogo beki potoczyć :tongue4:

:polew:

powiem ci że odważny jesteś :kox:

Opublikowano

hey Alonko :) a wiesz że na ostatnim spocie bez Ciebie było smutno :tongue4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:03_________________________________________________nie było z kogo beki potoczyć :tongue4:

:polew:

pojebało cie kolego :cool1:

Opublikowano

chyba nie macie dzisiaj humoru :kwasny:

[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:13_________________________________________________chyba oczywiste że nie mówiłem tego na poważnie :cool1:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:14_________________________________________________nie śmiałbym bo Alonka by mnie zabiła :confused4:

Opublikowano

ulalalalala :kox:

kolego Mario, nie znamy się na tyle jeszcze żeby takie żarty tutaj w moją stronę, no wiesz!! :thumbdown: :thumbdown:

a jak się wszyscy oburzyli :naughty: :naughty: :naughty:

na takie żarty, trza sobie zapracować, ot co!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.