Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

na nic więcej Cie nie stać???? :P :P :P

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już jednym okiem patrzę, spadam spać :wink4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:21_________________________________________________w ogóle ostatnio tu jakas zamuła zapanowała :kwasny:

Opublikowano

jo, wszyscy się uczą :polew: :polew: :polew: :polew:

najwięcej się dzieje przed samym spotem hheeheh

pozniej 2 dni ciszy :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:23_________________________________________________dobranoc :P

Opublikowano

rano do pracy trzeba wstać, Ci co mają szkołę mają luzik :naughty:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________kolorowych koszmarów :decayed:

Opublikowano

rano do pracy trzeba wstać, Ci co mają szkołę mają luzik :naughty:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________kolorowych koszmarów :decayed:

taaaa, a ci co mają szkołe i prace mają lipe :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

taaaa, a ci co mają szkołe i prace mają lipe :kox: :kox: :kox:

tyż prowda, hehe

Opublikowano

Ktory to: GD4858S z naklejka klubowa :?: :gwizdanie:

Bo przez tylna szybe nie poznalem :kox:

Opublikowano

Bo przez tylna szybe nie poznalem

znowu cię ktoś objechał :decayed:

Opublikowano

Tranzolem wracalem na baze :decayed: tona na pace i 100koni czystej furii :polew:

Opublikowano

Tranzolem wracalem na baze

WTF :shocked:

ujeżdżałeś transwestyte :mysli:

Opublikowano

W sumie nigdy nie zastanawialem sie jakiej to jest plci :shocked:

Opublikowano

i jak tam ludziska ??

wiem ze dawno mnie na spocie nie bylo ale jak to bywa o tej porze roku buduje auto do GSMP wiec czasu brak a termin goni ;(

postaram sie pojawic na najblizszym spocie ale obiecac nic nie moge :embarrassed:

Opublikowano

Ktory to: GD4858S z naklejka klubowa :?: :gwizdanie:

Bo przez tylna szybe nie poznalem :kox:

A czy to przypadkiem nie nasz kolega maturzysta ...???

Opublikowano

Ktory to: GD4858S z naklejka klubowa :?: :gwizdanie:

Bo przez tylna szybe nie poznalem :kox:

A czy to przypadkiem nie nasz kolega maturzysta ...???

Czarne B7 avant :mysli: :mysli: poczekamy az sie ujawni :evil:

buduje auto do GSMP

Felcia next stage :?: :przebiegly:

Opublikowano

Ktory to: GD4858S z naklejka klubowa :?: :gwizdanie:

Bo przez tylna szybe nie poznalem :kox:

A czy to przypadkiem nie nasz kolega maturzysta ...???

Czarne B7 avant :mysli: :mysli: poczekamy az sie ujawni :evil:

buduje auto do GSMP

Felcia next stage :?: :przebiegly:

z relingami srebrnymi?? :P

Opublikowano

Pewnie tak, niezwrocilem uwagi :decayed:

Opublikowano

hmmm u nas tylko 2 osoby maja czarne b7 avant

a jedna z GD :kox: :kox: :kox:

Jaca czyli

Opublikowano

Jaca ma "J" na koncu rejestracji :mysli:

Wlasciwie to 3, o Bulgarczyku zapomnialas :gwizdanie:

Opublikowano

aale on ma GTC rejestracje

Opublikowano

Jaca ma "J" na koncu rejestracji :mysli:

zgadza się to nie moja furka :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.