Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to kto to byl???:D

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u moich rodziców na osiedlu koleś też jeździ taką furką i ma naklejki klubowe ale nie pamiętam rej. może to był On :mysli:

Opublikowano

ale dziś piękny dzionek :decayed:

w budzie kolejne zaliczenia i praktyki do przodu, w pracy lajt :)

polecam :

Adele - Hometown Glory (High Contrast Remix)

przeważnie słucham coś z metalcore ale ta nuta wpadła mi w ucho i nei chce wyjść :gwizdanie:

Opublikowano

buduje auto do GSMP

Felcia next stage :?: :przebiegly:

nie kolejne 126p jak w zeszlym roku a fela swoja droga sie rozbudowuje bo na dniach bede wkladal do niej w koncu klatke :D no i zawias bilstein b6 :notworthy:

Opublikowano

nie kolejne 126p jak w zeszlym roku a fela swoja droga sie rozbudowuje bo na dniach bede wkladal do niej w koncu klatke :D no i zawias bilstein b6 :notworthy:

Startujesz w Sopocie :?: :przebiegly:

Opublikowano

no co ty ja amator jestem :polew: a tam jezdza "profesjonalisci" :wink4:

Opublikowano

To gdzie ty bedziesz pomykal :?: :cool1:

Opublikowano

ja tego bombla buduje dla znajomego nie bede nim jezdzil :P

Opublikowano

Może ma ktoś z Was wiedzę czy da się gdzieś w okolicach 3miasta zregenerować ekranik od komputera (ten między zegarami) :mysli: Cyfry są bardzo niewyraźne i przy dużym słońcu praktycznie nic nie widać. Jedynie gdy postoi na zimnym powiedzmy przez noc powraca dobra jakość ale nie na długo :confused4:

Opublikowano

Może ma ktoś z Was wiedzę czy da się gdzieś w okolicach 3miasta zregenerować ekranik od komputera (ten między zegarami) :mysli: Cyfry są bardzo niewyraźne i przy dużym słońcu praktycznie nic nie widać. Jedynie gdy postoi na zimnym powiedzmy przez noc powraca dobra jakość ale nie na długo :confused4:

mi sie rozdwajaja i zanikaja niektóre linie, hehehe

a swoja droga Ambro kiedy zawitasz na spocie, bo dawno Cie nie bylo!!?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jaca ma "J" na koncu rejestracji :mysli:

Wlasciwie to 3, o Bulgarczyku zapomnialas :gwizdanie:

:bicz::rant: :bicz3: :ban:

ja czuwam!!! ;];]

dzisiaj widzialem fajne czarne B7 z czarnym grilem, i czarnymi felami... potem wrzuce foty ... bo siem teraz znerwowalem :P

Opublikowano

a swoja droga Ambro kiedy zawitasz na spocie, bo dawno Cie nie bylo!!?? :kox: :kox: :kox:

Obiecuje poprawę :wink4:

Opublikowano

Byłem dziś w Gajosie i założyłem u nich "nowe konto" - A4-klub.pl ewentualnie po prostu A4 klub dające tyle zniżki co moje prywatne czyli 15% także gdyby ktoś coś zamawiał to wiadomo na kogo zamawiać... :wink4:

Opublikowano

Byłem dziś w Gajosie i założyłem u nich "nowe konto" - A4-klub.pl ewentualnie po prostu A4 klub dające tyle zniżki co moje prywatne czyli 15% także gdyby ktoś coś zamawiał to wiadomo na kogo zamawiać... :wink4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dzieeeeekujemy!!!! :decayed:

Opublikowano

Nie ma problem, dajcie wszystkim znać :wink4::a4fan:

Opublikowano

Alvaro, jak miło, że u nas zawitałeś, ale nie mogłeś jutro wpaść do Trójmiasta i wreszcie o spota zahaczyć??? :naughty: :naughty: :naughty:

dzięki dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:, mi się tam 15% zniżki przyda, zawsze więcej niż moje 10%, przynajmniej mi na waciki starczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

To Alona zagadaj, zeby polaczyc te 2 znizki i bedziemy mieli 25%.A to juz nie tylko waciki :gwizdanie:

Opublikowano

Byłem dziś w Gajosie i założyłem u nich "nowe konto" - A4-klub.pl ewentualnie po prostu A4 klub dające tyle zniżki co moje prywatne czyli 15% także gdyby ktoś coś zamawiał to wiadomo na kogo zamawiać... :wink4:

ooo pojawił sie :decayed:

Opublikowano

Byłem dziś w Gajosie i założyłem u nich "nowe konto" - A4-klub.pl ewentualnie po prostu A4 klub dające tyle zniżki co moje prywatne czyli 15% także gdyby ktoś coś zamawiał to wiadomo na kogo zamawiać... :wink4:

ooo pojawił sie :decayed:

i zaraz zniknął :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dzięki za spota :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.