Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie zajadam słone krakersy z sorbetem gruszkowym i oglądam "W labiryncie"

...jestem pojebany :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie martw sie, jak troche bardziej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

popłakałam się oglądając http://hbo.pl/TitleDetail.aspx?ScheduleId=4077038

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chociaż nie ukrywam, że sorbet do krakersów ani troche nie pasuje :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:nose:
Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;(

przez ciąg wydarzeń związanych z niepisaniem tamtego kolokwium wtedy co jechaliśmy Kaletki, nie zaliczyłam ćwiczen :confused4: :confused4: :confused4:

baba jest nienormalna, pozwolila mi te kolokwium tylko raz pisać...

aaaaaaaaaa!!!!!!!!! ;( ;( ;(

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;(

przez ciąg wydarzeń związanych z niepisaniem tamtego kolokwium wtedy co jechaliśmy Kaletki, nie zaliczyłam ćwiczen :confused4: :confused4: :confused4:

baba jest nienormalna, pozwolila mi te kolokwium tylko raz pisać...

aaaaaaaaaa!!!!!!!!! ;( ;( ;(

Podaj tylko jej adres :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Podaj tylko jej adres :gwizdanie: :naughty

lubisz stare prukwy? :gwizdanie:

Opublikowano

Wole mówić "dojrzałe" :decayed: :decayed: :decayed:

.... nie no myślałem że można jakoś inaczej załatwić Alonie dobrą ocenę :bicz:

Opublikowano

Podaj tylko jej adres :gwizdanie: :naughty

lubisz stare prukwy? :gwizdanie:

właśnie najgorsze są takie młode suczydła, takie jak ona :no: :no: :no: :no:

zalicze w przyszłym roku, trudno sie mowi....

PS.

ale mam nadzieję, że moje poświęcenie nie poszło na marne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Podaj tylko jej adres :gwizdanie: :naughty

lubisz stare prukwy? :gwizdanie:

hahahahahhahaha :polew: Ambro :polew:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________Alona to sie okaze czy nie poszlo na marne ;D :polew: Jak On jeszcze urazu nie ma ... :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kacza jak zdrówko??

Opublikowano

PS.

ale mam nadzieję, że moje poświęcenie nie poszło na marne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no nie wiem,nie wiem :mysli:

...Bieniek chyba jest gejem,więc... :gwizdanie:

Opublikowano

co u Was :naughty:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 23:09_________________________________________________6000 należy do mnie :gwizdanie:

Opublikowano

co u Was :naughty:

...byle do dziesiątego :wink4:

Opublikowano

co u Was :naughty:

...byle do dziesiątego :wink4:

dokładnie :)

Opublikowano

no ja też nie mogę się doczekać .... :naughty:

Opublikowano

Kacza jak zdrówko??

A dzieki antonio :good:

Coraz lepiej :) niedlugo na spota wpadne ;):evil:

Opublikowano

pisze się ktoś na gokarty w tygodniu :naughty:?

może poniedziałek lub wtorek?

Opublikowano

pisze się ktoś na gokarty w tygodniu :naughty:?

może poniedziałek lub wtorek?

jak nie będę miał po południu roboty w polu to ja TAK :good:

Opublikowano

pisze się ktoś na gokarty w tygodniu :naughty:?

może poniedziałek lub wtorek?

dzisiaj wrocilem do kraju, to w poniedzialek czeka mnie zderzenie z rzeczywistoscia... wiec pewnie bez szans zeby sie wyrwac z firmy, ale wtorek/sroda/czwartek to jak sie uda to ja baaaardzo chetnie!

Opublikowano

pisze się ktoś na gokarty w tygodniu :naughty:?

może poniedziałek lub wtorek?

mnie nie ma w trojmiescie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.