Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj chłopaki z .pl dlaczego tacy jesteście...???

cytuje: "antonio nie obrazaj sie ale mowie to z wlasnego doswiadczenia, bylem raz na spocie w gda, nie swoim autkiem tylko z kolega podjechalismy i szczerze tobie powiem, ze bylo czuc jakas niechec w powietrzu, bo wpadlismy B5 pisze tylko jak jest, bo akurat tego doswiadczylem

a tu niewazne czy masz serie czy "wiejski tuning" (co osobiscie odradzam) to licza sie ludzie"

"ale wiem jedno, jak ktos da foty auta i nie ma np lamp zespolonych - soczewek. to odrazu sa teksty

Zmien lampy, musisz zmienic lampy, pierwsze co to zmiana lamp

Jak kupiłem swoją A4 to miałem istną serie. Dodałem na drugi dzien fotki tam na forum, no co pochwalic sie chcialem, pierwsze moje wlasne auto itp. to orazu wlasnie krytyka lamp, ze alusy nie takie, ze wali serią po oczach. owszem u nas tez sie o tym pisze lecz troche w innej interpretacji. nie jako obowiazek narzucania zmian, tylko jako podpowiedz - doradzenie"

dobra kończę tą małą kłótnię na ich stronie bo bana dostanę :wink4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tak patrze na tą sytuacje z boku (międzyforowe zwady) to przypominają mi się czasy jak chodziłem do szkoły podstawowej i wiecznie była wojna między moją a inną szkołą.. różnica? moja nr1 ta druga nr2 :wink4:

a potem większość do tych samych szkół średnich poszli i przyjaźnie się nawiązały :rolleyes:

taka już mentalność polaków .. jak nie z tobą - to przeciwko :wallbash:

Opublikowano

jak na spocie było??

ja wczoraj u Warszawiaków byłam, wiec odrobiłam

ja też byłem u warszawiaków na spocie :kox: dzieki za odwiedzinki :good: kiedy na nastepnego przyjeżdzasz :gwizdanie: :naughty::decayed: aż z gdańska chciało Ci sie jechać na spot :rolleyes::tongue4:
Opublikowano

"antonio nie obrazaj sie ale mowie to z wlasnego doswiadczenia, bylem raz na spocie w gda, nie swoim autkiem tylko z kolega podjechalismy i szczerze tobie powiem, ze bylo czuc jakas niechec w powietrzu, bo wpadlismy B5 pisze tylko jak jest, bo akurat tego doswiadczylem

WTF :?: :evil:

"ale wiem jedno, jak ktos da foty auta i nie ma np lamp zespolonych - soczewek. to odrazu sa teksty

Zmien lampy, musisz zmienic lampy, pierwsze co to zmiana lamp

kurde chyba musze sie upomniec, zebyscie mi przypomnieli, abym zmienil lampy :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łepski dopóki nie zmienisz lamp to auto zostawiaj na parkingu na górze i zjezdzaj winda :gwizdanie: :cool1::kox:

mam identyczne odczucia jak kolega H_S_B ... mi by nie przyszly do glowy takie problemy stwarzac i wymyslac... blokowanie spotow i reszta?? jakie prochy trzeba brac zeby miec tylko takie problemy..

ale to juz nasza polska specjalnosc . im wiecej podzialow i problemow tym lepiej czlowiekowi sie zyje...

Opublikowano
  • Autor
:nuda:
Opublikowano

mydlany przyjeżdża B4 przerobionym na B7 i nikt go nie dyskryminuje :gwizdanie:

a B5-ek mielibyśmy się czepiać :cool1:

Opublikowano

Łepski dopóki nie zmienisz lamp to auto zostawiaj na parkingu na górze i zjezdzaj winda :gwizdanie: :cool1::kox:

mam identyczne odczucia jak kolega H_S_B ... mi by nie przyszly do glowy takie problemy stwarzac i wymyslac... blokowanie spotow i reszta?? jakie prochy trzeba brac zeby miec tylko takie problemy..

ale to juz nasza polska specjalnosc . im wiecej podzialow i problemow tym lepiej czlowiekowi sie zyje...

Kurfa :decayed:A moge chociaz ruchomymi schodami :?: :kox:

Opublikowano

Kurfa :decayed:A moge chociaz ruchomymi schodami :?: :kox:

Łepski,ja tam do twoich lamp nic nie mam,możesz przyjeżdżać :wink4:

...ale Olo jako jedyny przyjeżdża w brązowej kurtce :disgust:

to mnie dopiero dobija :wallbash:

:decayed:

Opublikowano

blokowanie spotow

mamy jakiś szlaban kolejowy, że możemy im spota zblokować :polew:

dziwił bym się gdyby nie mieli problemów z frekwencją :decayed:

taka już mentalność polaków .. jak nie z tobą - to przeciwko :wallbash:

co nie zmienia faktu, że normalnych jest więcej :guma::JC_fan:
Opublikowano
co nie zmienia faktu, że normalnych jest więcej :guma::JC_fan:

Gdzie ty widziales normalnych :decayed: :?: :kox:

Opublikowano
co nie zmienia faktu, że normalnych jest więcej :guma::JC_fan:

Gdzie ty widziales normalnych :decayed: :?: :kox:

masz rację to słowo, to już czysta abstrakcja ;)
Opublikowano

no właśnie jak wyglądają normalni w audi a4 :mysli:

Opublikowano

Fazy ma B5 i to chyba największy spotowicz na Pomorzu, zalicza regularnie 2 spoty tygodniowo, jest niecałe pół roku na forum i jedzie na drugi zlot. :cool1:

nie muszę dodawać,że się z wszystkich nabija :gwizdanie: nawet ze swojego najlepszego szwagra :disgust:

no właśnie jak wyglądają normalni w audi a4 :mysli:

mogę przesłać ci moje zdjęcie :cool1:
Opublikowano

Jak czytam wasze wypociny to mi cyce opadają. Ja rozumiem, szydera szyderą ale nie macie już innych tematów ?

Kto zrobi film z piły ??? np. taki http://vimeo.com/3143797?hd=1

Opublikowano

Fajnie by było :kox:

Opublikowano

A ma ktos kamere cyfrowa :?: :gwizdanie:

Tomek pedzisz :?: :decayed:

Opublikowano

Tomek pedzisz :?: :decayed

:cicho:

Opublikowano

Widzieliście, kolejne A4 z Trójmiasta http://www.a4-klub.pl/smf/skradzione-t8747.45.html :disgust:

no i kolegi Vario , złodzieje :ranting1:

Opublikowano

Widzieliście, kolejne A4 z Trójmiasta http://www.a4-klub.pl/smf/skradzione-t8747.45.html :disgust:

no i kolegi Vario , złodzieje :ranting1:

ręce opadaja ;( ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.