Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzieliście, kolejne A4 z Trójmiasta http://www.a4-klub.pl/smf/skradzione-t8747.45.html :disgust:

no i kolegi Vario , złodzieje :ranting1:

Nawet nie zdążyłem przyjechać na spota żeby Was poznać ...

Po prostu ręce opadają i odechciewa się brnąć znów przez kilkumiesięczną procedurę poszukiwań.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nawet nie zdążyłem przyjechać na spota żeby Was poznać ...

Po prostu ręce opadają i odechciewa się brnąć znów przez kilkumiesięczną procedurę poszukiwań.

ale AC miałeś, prawda??

Opublikowano

Nawet nie zdążyłem przyjechać na spota żeby Was poznać ...

Po prostu ręce opadają i odechciewa się brnąć znów przez kilkumiesięczną procedurę poszukiwań.

ale AC miałeś, prawda??

Nie wyobrażam sobie posiadania takiego auta bez AC ...

Opublikowano

jeszcze kwestia "poszukiwań policji" - stwierdzenie, że auta nie da się znaleźć i wypłata kasiorki

Opublikowano

teraz wszystko zależy jak była napisana umowa i jak opcja polisy, może być nieźle.

Opublikowano

Kurcze następna fura z forum ...masakra normalnie :kwasny::disgust:

Opublikowano

teraz wszystko zależy jak była napisana umowa i jak opcja polisy, może być nieźle.

Polisa w PZU bez udziału własnego. Mam nadzieję że będzie OK.

Ale niestety trzeba czekać do umorzenia sprawy, minimum miesiąc, a potem mają jeszcze 2 tygodnie na wpłatę

kasy od chwili wpłynięcia ostatnich dokumentów.

Czyli w optymistycznym wariancie jestem do końca wakacji bez auta ...

Opublikowano

teraz wszystko zależy jak była napisana umowa i jak opcja polisy, może być nieźle.

Polisa w PZU bez udziału własnego. Mam nadzieję że będzie OK.

Ale niestety trzeba czekać do umorzenia sprawy, minimum miesiąc, a potem mają jeszcze 2 tygodnie na wpłatę

kasy od chwili wpłynięcia ostatnich dokumentów.

Czyli w optymistycznym wariancie jestem do końca wakacji bez auta ...

współczuje, masakra... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja tez zaczynam walke z ubezpieczycielami o odszkodowanie ... zobaczymy ile to potrwa i ile pochlonie mojego latania i zalatwiania :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
  • Autor

a potem mają jeszcze 2 tygodnie na wpłatę

kasy od chwili wpłynięcia ostatnich dokumentów.

wydaje mi się, że miesiąc

Poza tym sądzę, że po drodze zaproszą Cię na "przesłuchanie" i się też lekko przeciągnie.

Opublikowano

a potem mają jeszcze 2 tygodnie na wpłatę

kasy od chwili wpłynięcia ostatnich dokumentów.

wydaje mi się, że miesiąc

Poza tym sądzę, że po drodze zaproszą Cię na "przesłuchanie" i się też lekko przeciągnie.

no i jak zaczną stosować swoje wyliczenia,to może być niewesoło :kwasny:

suma ubezpieczenia na polisie ma się nijak do wypłaconego odszkodowania :disgust:

ja np. mam na polisie 63tyś.,a do wypłaty 52tyś.

Opublikowano
  • Autor

w przypadku kradzieży jest możliwość odzyskania 100% tego co jest na polisie - ja miałem wypłatę 100% (aczkolwiek po moim monicie :) )

Opublikowano

głowa do góry kolego :good:

tak sobie myśle ze skoro stały na parkingu pod chmurką inne a4 a twoja w garażu to nie zostałeś obrobiony "od tak". Musieli sie przygotować..

Co jak co ale jak bank obrobią to pal licho. Kasa ubezpieczona. Ale jak ludzi z dorobku to zgroza :wallbash:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

:przebiegly:

trochę współczucia :przebiegly:

Opublikowano

Ja nie o tym :decayed:

Opublikowano

a oczym jak nie o tym :decayed:

Opublikowano

w przypadku kradzieży jest możliwość odzyskania 100% tego co jest na polisie - ja miałem wypłatę 100% (aczkolwiek po moim monicie :) )

To ciekawe co piszesz, może jednak jest szansa żeby nie być w plecy :-)

Jak możesz to poproszę o więcej szczegółów na priv.

Opublikowano

W sumie nie wiem :decayed:

Opublikowano

łepski poniedziałek więc trzyma po weekendzie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.