Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest opcja zeby wyjechac okolo 8 z trojmiasta.Okolo 10 spotykacie sie ze mna w Chojnicach i na 12 meldujemy sie w Pile.Opcja wg mnie bardzo rozsadna.

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Z tego co wyczytalem to wszyscy beda w Pile kolo 12,wiec fajnie by bylo jakbysmy tez tak zajechali.

:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

ja mam egzamin o 12 i przecież mieliscie na mnie czekac

ale spoko, mogę sama pojechać jak to jakiś problem

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Alona masz bliźniacze auto w 3m widziałem pod Madisonem dzisiaj :wink4:

Opublikowano

Alona masz bliźniacze auto w 3m widziałem pod Madisonem dzisiaj :wink4:

blixniacze znaczy taki sam traktor czy ze skorami czerwonymi ?? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

do środka nie zaglądałem ale z wierzchu taki sam tylko grill kamei :( już miałem trąbić patrze ,a tam facet :naughty:

nawet felunek taki sam :cool1:

Opublikowano

Przemek jak dla mnie to opcja 2 trasy :good: przyjemna trasa a Chojnice nową obwodnica ładnie się mija.

trasa już dawno wybrana,oczywiście 2 :cool1:,a dokładniej to 3 :naughty:

bo mamy jechać przez Kościerzynę

Przemas jak zwykle w tyle :gwizdanie:

...na drodze i w informacji :decayed:

jeśli był by problem z korkami to można jechać przez Złotów, ale z racji, że przez Jastrowie nawierzchnia jest prawie idealna myślę,że to najlepsza opcja. Jeśli wyjedziemy w miarę rano ruch będzie znośny im później tym większy :cool1:
Opublikowano

Przemek jak dla mnie to opcja 2 trasy :good: przyjemna trasa a Chojnice nową obwodnica ładnie się mija.

trasa już dawno wybrana,oczywiście 2 :cool1:,a dokładniej to 3 :naughty:

bo mamy jechać przez Kościerzynę

No to wynika z tego że w Chojnicach byśmy się spotkali, chyba że ktoś planuje inną trasą jechać.

Będę się zdzwoniał z Gilim jak ostanio w drodze do Kaletki ;)

Opublikowano

Przemek jak dla mnie to opcja 2 trasy :good: przyjemna trasa a Chojnice nową obwodnica ładnie się mija.

trasa już dawno wybrana,oczywiście 2 :cool1:,a dokładniej to 3 :naughty:

bo mamy jechać przez Kościerzynę

No to wynika z tego że w Chojnicach byśmy się spotkali, chyba że ktoś planuje inną trasą jechać.

Będę się zdzwoniał z Gilim jak ostanio w drodze do Kaletki ;)

o której planujecie być w Chojnicach?
Opublikowano

niezłe weselisko było

ciekawe czy pan młody prowadził

może w trakcie jazdy zrobili sobie noc poślubną :polew::kox:

Opublikowano

Tak na marginesie Antonio będziesz dziś na spocie :mysli:

Opublikowano

Tak na marginesie Antonio będziesz dziś na spocie :mysli:

myślę, że tak a co masz sprawę jakąś??[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 11:31_________________________________________________kto dziś będzie??!!??

Opublikowano

elita :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

a ja znowu w robocie :wallbash:

ps. ta B7 emka oklepana strasznie jest..

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

Podziekowal:) :hi:

sroooobki trochu mii sie poluzowaly :decayed:

Opublikowano

sroooobki trochu mii sie poluzowaly

uuuu :kox:

...działo się,co :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

oj Tomaszuuu .... :tongue4::evil:

Opublikowano

sroooobki trochu mii sie poluzowaly

uuuu :kox:

...działo się,co :naughty:

noooo, troche telepało po tych wybojach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.