Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O której jutro ruszacie?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Adaś, podobno o 8:30, ale cholera ich wie bo jacyś tajemniczy są :)

Ja chyba też tak w miarę wcześnie wyjadę bo w sobotę po śniadaniu wracam ;(

Opublikowano

Adaś, podobno o 8:30, ale cholera ich wie bo jacyś tajemniczy są :)

Ja chyba też tak w miarę wcześnie wyjadę bo w sobotę po śniadaniu wracam ;(

zbiórka w Kościerzynie o 10,wyjazd 10.15

możesz się umówić z Lodówą i Łebskim,oni spotykają się chyba o 9.30 w Żukowie na orlenie

Opublikowano
  • Autor

a Ty się w Zukowie nie umawiasz ?

Opublikowano

a Ty się w Zukowie nie umawiasz ?

my z jacą jedziemy z Oruni,więc pojedziemy przez Przodkowo,bo trasa Gdańsk-Żukowo jest w remoncie

Opublikowano

ostatnio jechałem nie ma tam zbyt dużych korków

Opublikowano

ostatnio jechałem nie ma tam zbyt dużych korków

może jechałeś w weekend,wtedy niema prac

Opublikowano

to był poniedziałek koło 13

ale nie namawiam bo różnie może być

Opublikowano

Pany za Czluchowem jest jedna z ladniejszych stacji paliw w Polsce-CANPOL.

Moze tam sie umowimy??Szybka kawa i w droge?

Opublikowano
  • Autor

Pany za Czluchowem jest jedna z ladniejszych stacji paliw w Polsce-CANPOL.

Moze tam sie umowimy??Szybka kawa i w droge?

ja bym ją jeszcze chętnie zwiedził, skoro taka ładna :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

ŁePskim

Ślepyś :?: :evil:

Opublikowano

Na 11:30 dojedziecie do tej stacji??

Opublikowano

eh.. nawet nie wiecie jak bym chcial sie z wami wybrac.. :kwasny:

a bede w pracy a urlop dopiero za tydzien :thumbdown:

ps. jak by ktos miał jakąś sensowną prace to chętnie zmienie moją :decayed:

Miłego wypadu :good:

Opublikowano

ostatnio jechałem nie ma tam zbyt dużych korków

jechałem dzisiaj i stałem 35minut, ale nawyzywali tych nierobów na radiu :decayed:

Pany za Czluchowem jest jedna z ladniejszych stacji paliw w Polsce-CANPOL.

Moze tam sie umowimy??Szybka kawa i w droge?

chodzi Ci o tą przy Salonie Opla?? :cool1:

Ps. soory, że piszę za Gosię, ale Chudy wyjechał i jest wyłączony komp gdzie się loguje mój nick, nie pamiętam hasła, a na lapku się pszczoła loguje ;)

Opublikowano

Tak dokladnie ta.11:30 bedziecie juz bo nie wiem o ktorej mam wyjechac :naughty:

Opublikowano

ja dojade do Was ok. 17 podejrzewam, bo jeszcze musze odebrać swojego unidena o 13 :P

tylko myślę jak mam jechać, czy Waszą trasą czy przez autostrade?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Tak dokladnie ta.11:30 bedziecie juz bo nie wiem o ktorej mam wyjechac :naughty:

wątpię, bo wyjeżdżamy z Kościerzyny o 10.15, myślę, że ok 12tej
Opublikowano

80 km do pokonania macie.1.5 h chyba bedzie dobrze co??

Opublikowano

postanowiliśmy tym razem jechać spokojnie :gwizdanie:

pamiętasz co się działo, na trasie do i z Kaletki :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.