Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też odpadam :shocked: :shocked: :shocked::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

taką pogodę to nic, tylko przespać hehe

ps. OLO czemu mi nie powiedziałeś, że Twoja żona to moja koleżanka z pracy a jej kuzyn to mój kolega z grupy??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale ten światek trójmiejski jest maly :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Alona bo to TOP SECRET jest :polew: :polew:

a tak serio to dopiero jak gdzies fotke ze spota zobaczyła to sie wszyyystko wydało :)

cały świat jest mały :D

PS - masz pozdrowienia :cool1:

Opublikowano

słuchajcie, mój kumpel jest właśnie w Borsku i lipa, leje jak cholera, auta po przykrywane, nikt się nie ściga

mówił że nie warto jechać i zapłacić 30 PLN za nic ciekawego :gwizdanie:

Opublikowano

Totalnie bez sensu, nawet jak ktoś wystartuje to z oglądania 0 przyjemności w takiej ulewie :kwasny:

Opublikowano

słuchajcie, mój kumpel jest właśnie w Borsku i lipa, leje jak cholera, auta po przykrywane, nikt się nie ściga

mówił że nie warto jechać i zapłacić 30 PLN za nic ciekawego :gwizdanie:

no własnie własnie, lepiej zróbmy klubowy wypad do kina!!!???

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie wiem, najpierw chetnych trza zebrac :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no ale to nie ma byc randka, ale klubowe kino :P[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 13:04_________________________________________________a Olgierdzik i Ola ??:P

ano i pozdrów ją ode mnie równiez :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no ale to nie ma byc randka, ale klubowe kino :tongue4:

;(

.... :decayed: :decayed:

Opublikowano

zobaczcie jak świntuszyły na moim A4

291a8c06e1095a57.jpg

Opublikowano

a to zboczuchy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a TY wszędzie swoim aparatem... :decayed: nie mogłeś dać im trochę intymności

w stresie nie tak łatwo się oddać :kox::polew:

Opublikowano

słuchajcie, mój kumpel jest właśnie w Borsku i lipa, leje jak cholera, auta po przykrywane, nikt się nie ściga

mówił że nie warto jechać i zapłacić 30 PLN za nic ciekawego :gwizdanie:

no własnie własnie, lepiej zróbmy klubowy wypad do kina!!!???

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

po co te jęki :decayed:

kupiłem 4 bilety po 10zł za sztukę, bo się dogadałem z gościem na radiu, a jak wyjeżdżałem po trzech godzinach to sprzedałem 20zł za wszystkie jednemu co się na radiu o 4 pytał.

Najlepsze, że po kilku godzinach od otwarcia zaczęli stawiać pieczątki na biletach :decayed:

14b2301b33a9bb11med.jpg

4c73faed6e2c6a58med.jpg

d56a790b658b5edemed.jpg

97603c1bd7af9bedmed.jpg

40e0d09a62bcea63med.jpg :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Oglądaliśmy kilka fajnych startów, ale mój telefon jest za wolny,żeby to ogarnąć :decayed:

Opublikowano

Gili... nie warto filmików robić bo i tak niewiele oddają z rzeczywistości... kiedyś robiłem w miare dobrym sprzętem i wyszła kupa...

a fotki :good:

pozdrawiam

Opublikowano

lepiej zróbmy klubowy wypad do kina!!!???

chętnie :cool1:

Opublikowano

lepiej zróbmy klubowy wypad do kina!!!???

chętnie :cool1:

:good:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________Po tym co dzisiaj widziałem nie wiem czy lotnisko będzie miało jakiś sens na Zlocie za miesiąc, myślę, że lepiej osiąść w ośrodku nad Radunią i cieszyć się końcówką lata :beach:
Opublikowano

nie wiem czy lotnisko będzie miało jakiś sens na Zlocie za miesiąc, myślę, że lepiej osiąść w ośrodku nad Radunią i cieszyć się końcówką lata :beach:

od razu tak mówiłem :good:

popieram :cool1:

Opublikowano

nie wiem czy lotnisko będzie miało jakiś sens na Zlocie za miesiąc, myślę, że lepiej osiąść w ośrodku nad Radunią i cieszyć się końcówką lata :beach:

od razu tak mówiłem :good:

popieram :cool1:

no to i ja popieram!!! i niech zlot będzie już od piątku!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a jak wrócę z Olsztyna w czwartek to możemy też zrobić tego kinowego spota, jo??? :kox: :kox: :kox: :kox:

znaczy się w środę mnie nie będzie ;( ;( ;(

Opublikowano

i niech zlot będzie już od piątku!!!

koniecznie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.