Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(chociaz jak ogladalem lacznik to bym go zreanimowal w 10 minut tak zeby nie spadal :gwizdanie: )

dało by się,ale na jak długo,to przecież sporo pracuje,wyrobiłoby się szybko,

po za tym,pod koniec,nawet gdy cięgno nie wyskakiwało,błąd i tak wyskakiwał.

postaram sie jutro wpasc . ale kuzwa oplem :wallbash

:polew:,miał audika,to nie wpadał,teraz oplem się chce przylansować :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie masz ten opis?

problem jest w tym łączniku kulowym cięgła :mysli:

dopiero go tworze. łącznik moim zdaniem spadal z tego samego powodu ktory u mnie powodowal błąd. dolne mocowanie jest na tulejce ktora porusza klapami. ina tej tulejce jest luz, ktory powoduje ze dzwignia ma wieskzy skok o pare mm, w u mnie powodowalo to ze komp glupial bo nie mial oporu, a u Jacy wypinanie sie łącznika (chociaz jak ogladalem lacznik to bym go zreanimowal w 10 minut tak zeby nie spadal :gwizdanie: )

postaram sie jutro wpasc . ale kuzwa oplem :wallbash:

wpadaj z żonką!!! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siemano :hi:

Opublikowano

dało by się,ale na jak długo,to przecież sporo pracuje,wyrobiłoby się szybko,

po za tym,pod koniec,nawet gdy cięgno nie wyskakiwało,błąd i tak wyskakiwał.

postaram sie jutro wpasc . ale kuzwa oplem :wallbash

:polew:,miał audika,to nie wpadał,teraz oplem się chce przylansować :gwizdanie:

no wlsanie błąd wyskakuje dlatego ze ramie wykonuje ruch za duzy o pre mm i komputer glupieje. kwestia jednej malej blaszki ktora to trzyma.

znowu w audi dali d*py ;]

a nie wpadalem bo pracy duzo to mam usprawiedliwione... ;]

Alona, juz jej nie bede meczyl , jeszcze urodzi bidulka ze smiechu przy Was ;]

Opublikowano

wiem ze pozno ale kto dzis na spocie bedzie??

Opublikowano

ja bym przjechał ale znowu niewiem na ktorą. ogarnijcie sie w koncu z tymi godzinami i na sztywno albo 19 albo 20. ja dzisiaj będe oglądał na wspolnej więc może na 21 co ? żebym nie musiał nagrywać bo nie chce przegapić odcinka.

Opublikowano

a mnie samochody nienawidza chyba bo nawet nie mialem czym przyjechac. pozyczone auto sie zepsuło i tylko pracownik mnie podrzucil do domu.. :wallbash:

Opublikowano

ja bym przjechał ale znowu niewiem na ktorą. ogarnijcie sie w koncu z tymi godzinami i na sztywno albo 19 albo 20. ja dzisiaj będe oglądał na wspolnej więc może na 21 co ? żebym nie musiał nagrywać bo nie chce przegapić odcinka.

Ustaliliśmy tydzień temu ze na 19, tylko Pre - tudzież Yeti - zapadł w sen zimowy i nie ma kto zmienić w pierwszym poście :decayed:

Opublikowano

podziękować :hi:

Ustaliliśmy tydzień temu ze na 19, tylko Pre - tudzież Yeti - zapadł w sen zimowy i nie ma kto zmienić w pierwszym poście :decayed:

Tak jest, trzymamy się 19 :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

WITAM :>

Opublikowano

siema Pusia

Ty żyjesz :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 17:56_________________________________________________Pusia jak twoje zezony ??

Opublikowano

Wybiera się może ktoś dzisiaj na spot SRT ? Nie wiem czy będą się dzisiaj ścigać ale słyszałem że wpadnie ekipa 4-5 EVO :naughty:

Opublikowano

Wybiera się może ktoś dzisiaj na spot SRT ? Nie wiem czy będą się dzisiaj ścigać ale słyszałem że wpadnie ekipa 4-5 EVO :naughty:

wpadnij po mnie bo sie ululałem tsipouro i nie moge prowadzić

Opublikowano

No właśnie tylko ja sam zastanawiam się czy warto jechać :mysli:

Dziś będą tylko stać i gadać więc nie wiem czy jest sens jechać i tylko gapić się na ich fury :tongue4:

Poza tym dzisiaj swoim szrotem wrażenia nie zrobię bo pierdzi wydech przy plecionce i mody są w połowie drogi :kox: :kox: ale jutro powinno być już wszystko gotowe przed strojeniem :przebiegly:

Opublikowano

siema Pusia

Ty żyjesz :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 17:56_________________________________________________Pusia jak twoje zezony ??

pewnie ze zyje :) a jak tam moje co (zezony) ?

Opublikowano

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba SRT nie toleruje kibiców podczas ścigałek po mieście :) Znaczy jechać mogą tylko kierowcy biorący udział w zabawie, nawet pasażerów brać nie można pod groźbą wydalenia z klubu. Tyle że nie pamiętam czy to są zasady SRT czy jakiegoś innego klubu streetracingowego z trójmiasta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.