Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek od dzisiaj za to piwko jestes moim pełnoprawnym kolegą :drunk:

http://www.youtube.com/watch?v=pvB7Nvo4zMU

fajnie,ale Antonio,i tak ty wymiatasz :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

,ale Antonio,i tak ty wymiatasz :cool1:

kvrwa a myślałem, że nikt tego nie nagrał :polew:

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

Opublikowano

Alona nie zdążyłaś dzisiaj zrobić trasy w takim czasie :?: :cool1:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 22:46_________________________________________________Tomek zobacz co napotkałem w zakupie kontrolowanym

zaj3bista promocja, kontakt tylko e-mail :polew: j3bany naciągacz

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9828614

a ta na polskich blachach juz poliftowa 31k pff

Opublikowano

Alona zdążyła, pisała do mnie, że jak wrzuciła 7 bieg to szkoda było Jej już redukować i nie zajechała na spota :polew:

Opublikowano

Alona zdążyła, pisała do mnie, że jak wrzuciła 7 bieg to szkoda było Jej już redukować i nie zajechała na spota :polew:

A mi się zdaje że jeszcze nie dojechała :kox:

Opublikowano

Martin Kaczor :polew: :polew: :polew: :polew:

Polak,bardzo fajny gość :)

Opublikowano

Martin Kaczor :polew: :polew: :polew: :polew:

Polak,bardzo fajny gość :)

to fajnie, że fajny, no super, cieszę się :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

to fajnie, że fajny, no super, cieszę się :tongue4

no wiesz,zawsze to bliżej jak do irlandii,no i ma A6 :naughty: (choć może już niedługo :gwizdanie:)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

no wiesz,zawsze to bliżej jak do irlandii,no i ma A6 :naughty:

ale Blachara z Ciebie Tomeczku :kox: :kox: :kox: :kox:

Nie wiedziałam, że Ty taki jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty Alona nie zmieniaj tematu tylko powiedz jak to sie robi ze trase Gda - Wawa ze obracasz w 2h :decayed:

Opublikowano

Ty Alona nie zmieniaj tematu tylko powiedz jak to sie robi ze trase Gda - Wawa ze obracasz w 2h :decayed:

odpowiedź jest prosta - red bull doda ci skrzydeł :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ty Alona nie zmieniaj tematu tylko powiedz jak to sie robi ze trase Gda - Wawa ze obracasz w 2h :decayed:

odpowiedź jest prosta - red bull doda ci skrzydeł :decayed: :decayed: :decayed:

Alona gdzie wkładasz tą puszkę która Ciebie uskrzydla...? :dziura:

Opublikowano

Ty Alona nie zmieniaj tematu tylko powiedz jak to sie robi ze trase Gda - Wawa ze obracasz w 2h :decayed:

odpowiedź jest prosta - red bull doda ci skrzydeł :decayed: :decayed: :decayed:

Alona gdzie wkładasz tą puszkę która Ciebie uskrzydla...? :dziura:

jak to gdzie, pazdziochowi nalewam do baku :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak to gdzie, pazdziochowi nalewam do baku :kox: :kox: :kox:

ale on pytał co robisz z puszką :cool1:

Opublikowano

jak to gdzie, pazdziochowi nalewam do baku :kox: :kox: :kox:

ale on pytał co robisz z puszką :cool1:

chyba puszkami

jak to co, wyrzucam ?? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.