Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobaczymy kto będzie :rolleyes:,bez nerwacji :cool:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie normalnie jak przyjadę i nikogo nie będzie wszyscy od razu po ostrzeżeniu :grin:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj wysłałem mejle do ekipy z Gdyni, nie zdążyłem wysłać do Gdańska - dzisiaj jeszcze spróbuje.

Opublikowano

Ja bede na 100% mam 200 metrow do skwerku :D :D martwi mnie tylko ze beda mial brudna niunie ( bede wracal z wyjazdu i raczej nie bedzie gdzie umyc ) wiec bedziecie musieli zaakceptowac jednego brudaska :)

Opublikowano
  • Autor

nie martw się, ja też mam usyfioną :evil:

ptasie gówno to zmyje jednak, w końcu sobota :wink:

Opublikowano

no to tylko coś zchrupię i zasuwam :grin:

pre_pl, chlodnice mam :wink:[br]Dopisany: 19 Maj 2007, 15:39 _________________________________________________no i po spocie

frekwecja w 114%

na 7 aut przyjechało 8 :grin:

bravo , oby tak dalej

proponuję następny 09.06.2007 również na skwerku

Opublikowano

Oby tak dalej Panowie! Albo lepiej?

c99a68c108dd50ebm.jpg 314fdafac7efb6dbm.jpg 9b93673fc32f5455m.jpg

81690a2ff09010acm.jpg 5bf5bd43468432cem.jpg 9a47affe1b3fd14dm.jpg

Opublikowano

Hehe.. 09.06. bedzie nas napewno o jeden wiecej! :cool:

uzupełnij kolego swój profil

Opublikowano

Może i ja się wkońcu zbiorę :rolleyes:

Opublikowano
Może i ja się wkońcu zbiorę rolleyes

no mógłbys podjechać i jeszcze jakieś furki zgarnąć

może jakiś większy spocik by się udało zrobić :cool:

Opublikowano

Niechce wprowadzać zamentu ale może 2.06 albo 16.06 ,bo 9.06 to jedyny mój długi weekend w tym roku i jedziemy na domek więc nie dam rady :cry:

Opublikowano

Dla mnie bez różnicy i tak będe :grin:

Opublikowano
jedziemy na domek

więc przyjemnego odpoczynku :wink:

Opublikowano

2-go mi nie będzie pasować bo zapowiada sie wielkie picie na Kaszubach. Do tego sprawdzę owy ośrodek jak by się nadawał na zlot.

Opublikowano
2-go mi nie będzie pasować bo zapowiada sie wielkie picie na Kaszubach
smacznego :polew:

czyli rozumiem że 9 można na Ciebie liczyc ?

_________________________________________________

Panie , Panowie, Panny :cool:

co się dzieje ? czy w 3mieście wszyscy umarli ? a może to jest metropolia samych dziadków, dziadów, inwalidów, weteranów których nie interesuja żadne spoty :angry:

weźcie się w garść bo wstyd przynosicie dla pomorza przed resztą kraju :cool:

Opublikowano

Ja się nie wypowiadam z powodów powyższych, 9 mnie niema. Co do trójmiasta? DZIADY to dobre, chyba faktycznie :shocked:

Opublikowano

Ja na dzień dzisiejszy 9-tego będę :smiley: ale zawsze może coś wypaść więc wole powiedzieć jak na 100% będę wiedział :wink:

Opublikowano

Foty robiliście jak już pojechałem :( , (z musu). 9 słabo pasuje akademia MOrska zarezerwowała cały dzień i żal odmówić :). ale gdyby to był 16.......

Opublikowano

NO to dopiszcie mnie na listę na 9-go.

Opublikowano

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.